recenze

Final Core

Final Core

Patříte k fanouškům hardcore RTS, máte rádi vesmír a vesmírné boje? Pokud je aspoň jedna pozitivní odpověď, pak směle čtěte dál a stahujte. Dnes vám nabízíme hru, která je sice dělaná v Game Makeru, ale svým obsahem je přímo unikátní.
Pokud se podíváte na screeny, pak určitě poznáte styl hry. Hra je udělaná v Game Makeru a tudíž grafika není úplně oslňující. Hlavní je opravdu hardcore náplň. Stavíte lodě, ať už útočné, obranné nebo podpůrné. Před každou misí, si můžete udělat jinou výbavu, koupit nové prvky a části a skládat je dohromady. Počet kombinací je při tak velké rozsáhlosti a objemu skoro nekonečný a málokdy se vám stane, že na nějakou kombinaci narazíte dvakrát, tedy až na vaše oblíbené. Počet misí v kampani je 16, čeká na vás ohromné množství nepřátel, bossů a také pár překvapení.
Pokud vám nějaká část dělá problém, můžete trénovat a vymýšlet nové postupy v training módu nebo zkusit freeplay. Co se týče surovin, jsou to peníze a tzv. flux. Při hře je ještě sekundární zdroj a tím je energie a to hlavně platí pro lodě. Ovládání je intuitivní, ale zprvu budete zaskočení komplexností hry, takže chvilku bude trvat, než si zvyknete kde je co a jak co funguje. Naprosto parádní kousek.

A pár čísel nakonec – 120 různých částí lodí, 100 achievementů, bitvy 50 vs. 50, stavění základen s kombinací 9 různých budov, 5 hodina zaručeného hraní.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

Kalousek100

Kalousek100 | 31.05.20 v 05:48

Dobrá hra

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 13.09.16 v 19:10

jak si zajímavé

Petr | 31.05.11 v 19:32

Nevím čím to je ale když si hru uložím a vypnu, později ji už nenačtu... takže škoda.. :/


galerie

Final Core Final Core Final Core

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce