recenze

Evolites

Evolites

Freeware simulátor života? Že by se někdo chopil této gigantické myšlenky? Už to tak bude… Hra Evolites se deklaruje jako hra „na boha“ (jako že my…), který ovládá svými zásahy život jednoduchých živočichů jménem Evolites. Je to super!
Wow! Tak takovýto počin bych od vývojového prostředí jménem GameMaker (výrobce Mark Overmars) rozhodně nečekal! Komplexní (v rámci možností) simulace života jako freeware! Mno, ti přemýšliví z vás nechť nastraží sluchadla.

Evolites jsou malé nanicovaté organismy, svou inteligencí podobné Lemmingům (tudíž relativně blboučké). V roli boha (tak tuto roli mám opravdu rád :-) ovlivňujeme jejich svět a to mnoha variabilními způsoby. Evolites si obecně žijí svůj krátký život po svém, ale my s grácií sobě vlastní do něj intervenujeme – poháníme je, ničíme, léčíme, zachraňujeme či podporujeme jejich vzájemnou interakci. Základním cílem našeho snažení je přežití jednoho či více Evolitů v dané generaci. Jednoduché, leč účinné a mega-hratelné.

Autor sám přiznává, že se nechal inspirovat informacemi o připravovaném komplexním simulátoru života s názvem Spore, což je mega projekt komerčního typu. Díky bohu, že se našel někdo, kdo o své píli stvořil živý svět plný dobrodružství, který je taktéž relativně komplexní a hlavně je zdarma! A k maximalizaci úcty k autorovi musím ještě jednou zopakovat, že udělat něco takového v Game Makeru – klobouk dolů pane Crownoyere!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

Lokutus74 | 20.08.06 v 00:42

Ališko, kočičko, co nevíš?!?

Alishka | 19.08.06 v 14:35

tohle vim taky.ale stejne diky.

Lokutus74 | 18.08.06 v 18:48

2. Controls

Controlling the game is simple, especially if you have a wheel mouse. If you do not use a wheel mouse, the up and down arrows may be substituted at the necessary times.

LEFT MOUSE - Click to open menu boxes, press buttons, select Evolites, and activate selected tools. Click and drag Evolites from the catalog to copy them, save them, or upload them

RIGHT MOUSE - Click to deselect Evolites or delete Evolites from the catalog

MOUSE WHEEL / UP & DOWN ARROW KEYS - Interact with variable buttons or attract the selected Evolite to the current mouse location

F4 - Toggle between windowed and fullscreen modes

Alishka | 18.08.06 v 12:53

Jak se to ovlada?

Lokutus74 | 18.08.06 v 12:47

Akorát v tom má člověk trochu zmatek:-)))!

http://img98.imageshack.us/my.php?image=evoliteszw7.jpg


galerie

Evolites Evolites Evolites Evolites Evolites

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce