recenze

Empire of the Galaldur

Empire of the Galaldur

Tato hra se dá popsat jedním jediným způsobem. Nejdříve velké nadšení, jelikož je to můj oblíbený styl strategie, poté zjišťování že to asi nebude až tak skvělé a nakonec velký kýbl stereotypu. Ale no, není to tak špatné, ale je to dost hrůza, přesvědčte se sami.
Jedná se vlastně o klasické stavění ve vašem království. Budování jednotek, poté dobytí vedlejšího království. Poté stavíte i tam, budujete jednotky i tam, no a tohle stále dokola. Ono to nezní vůbec špatně a nejdříve to také není špatné. Prostě prozkoumáváte co je potřeba k tomu, aby se postavilo tohle, jaké suroviny potřebujete k tomuto, ejhle tyto jednotky musí mít kovárnu nebo stáje apod. První úskalí přichází v tom, že pokud chcete něco postavit, tak vám to spolkne dělníka, co je horší, ve vašem království je pouze jeden pacholek, a tak nemůžete stavět najednou více budov, tedy pokud nemáte dobyté jiné království, kde se dá ještě něco dělat. Upgrady a stavění časem vezmou obrovskou porci doby hry a to i na největší rychlost. Výcvik jednotek zabere také čas a většinou, když si myslíte, že máte opravdu solidní armádu, tak vás soupeř zaskočí ohromnou přesilou.

Cvičíte vlastně klasické středověké jednotky, které poté dáváte do formací, prostě od chlápků s mečem až po nablýskané rytíře. Boje jsou opravdu fajn a můžete při nich i docela slušně taktizovat. Poté, co obsadíte soupeřovo království, můžete tam stavět a tady už opravdu začíná silný stereotyp. Prostě chodíte z jednoho království do druhého a děláte pořád a pořád to stejné. Přesto je to na první půlhodinu až hodinu docela fajn hra.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =


galerie

Empire of the Galaldur Empire of the Galaldur Empire of the Galaldur
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 750 her

Nejlepší hráči dne

nejnovější komentáře

Hra pro závisláky
30.05.2016 v 17:26:52

Na mě moc tmavé
30.05.2016 v 17:25:48

Humorná hra
30.05.2016 v 17:24:47

Hezké video
30.05.2016 v 16:20:53

Zajímavá hra
30.05.2016 v 16:19:07

Mohla by být dobrá
30.05.2016 v 16:17:29

Sponzoři ligy

inzerce