recenze

Divine Chivalry

Divine Chivalry

Láká vás anglický středověk se vším dobrým i nedobrým, co k němu patří? Pak vás možná zaujme čerstvě vydaná budovatelská záležitost Divine Chivalry - takový malý, příjemný simulátor feudála.
Co všechno vám může takový simulátor nabídnout? Tak především na freeware scénu celkem kompaktní a ucelený pohled na nepříliš veselou dobu, kdy se měla dobře skutečně jen mizivá hrstka vyvolených, obvykle si říkajících šlechta. Po celou dobu hraní je vlastně nutno "balancovat" - ke svým poddaným se musíte chovat tak, aby vám nezačali odcházet pryč, ale abyste taky něco vydělali. Je totiž třeba odvádět desátky vašemu vyššímu (templářskému) řádu a v neposlední řadě je třeba udržet jakžtakž na uzdě i samotného krále. Systém je vymyšlený dobře, ale minimálně zpočátku až moc přísně, takže buďte na každý pád obezřetní.

Co se týče audiovizuální stránky hry, ta je na velmi nadprůměrné úrovni. Když se k tomu přičte relativně dlouhodobá hratelnost a poměrně komplexní pohled na jednu z nejšílenějších epoch lidstva, nezbývá mi než Divine Chivalry všem stratégům, obdivujícím hry typu Railroad Tycoon, vřele doporučit...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

honza45 | 28.08.07 v 11:10

co to znamena ??
(0xc0000135) - kliknete na ok pro ukonceni aplikace.

mamhak | 23.08.07 v 00:06

vypisuje mi ze nemoze najst dynamicku zlozku MRSCOREE.DDL poradi mi niekto??? :(

evka | 05.02.07 v 15:16

je to fakt super

hudy | 06.01.07 v 13:57

Takze hru jsem hral hodne dlouho. a dost me stvalo ze pri pokusu o ulozeni vyskakuje eror a bud se zavre hra nebo se pokracuje dal bez ukladky.
Dale hra je silene zdlouhava a tech 5krate 10 let je jak vecnost.

resetovani surovin me dost dostalo jelikoz jsem si prvne dost nastradal, ale co me nejvice negativne uchvatilo jsou boje ktere jsou uplne nehratelne a kdyz prohrajete tak si souperovic armada odveze asi tolik co dokazal odvezt napoleon a nemecka vojska z ruska. doted nechapu jak to ti 4 chlapici zvladli.


me doporuceni. Nehrat, potencional: 70%
Provedeni: 20%

Czert | 29.12.06 v 19:37

kdyz chcu spustit exac, tak me to vzdycky da hlasku ze to nemuze sporavne iniciovat a napise (0xc0000135) - kliknete na ok pro ukonceni aplikace.
V cem je problem ?
Mam XP SP2.

kristyna simkova | 27.12.06 v 19:30

blby!!!!!!!!!!!!!


galerie

Divine Chivalry Divine Chivalry Divine Chivalry