recenze

Cursor Assault

Cursor Assault

Chyběla vám dlouho nějaká pořádná „defenzovka“? Je-li vaše odpověď kladná, pak vám musím říci, že jste dnes na té správné adrese. Cursor Assault vám totiž dokáže splnit mnoho přání. Jen vám bohužel hrozí, že přijdete o myš.
V dobách, kdy jsem hrával klasické Diablo, jsem si říkával, zdali se může objevit nějaká další hra, kde budete po celou dobu zběsile klikat levé tlačítko myši a tajně doufat, že to vaše myš přežije. Často jsem také slýchával, že je více než vhodné, pro účely hraní těchto her, pořídit si nějakou stařičkou myšku, jejíž ztráta vás tolik bolet nebude. Možná se ale ptáte, proč o tom vlastně mluvím? Odpověď je naštěstí velmi prostá. Cursor Assault je totiž hra, kde se možná uklikáte k smrti.

Jinak samozřejmě tento kousek nemá s legendárním Diablem nic společného, mnoho klikání si dokážete užít i naprosto nezávisle. Dnes půjde o to, že budete muset ubránit vaše stavení, na které směřuje spousta nepřátel. K jejich zastavení vám s největší pravděpodobností pomohou různé věže a další defenzivní prvky, které není vůbec problém upgradovat na vyšší úroveň a zajistit tak jejich vyšší sílu. Sílá a rychlost nepřátel totiž neustále roste a pomoc vám tak jistě přijde vhod. Vše má ale jeden velký háček, a to takový, že vše stojí peníze. A zpočátku jich mnoho nemáte. Takže to budete muset vyřešit jednoduše tak, že na oponenta začnete klikat a tím ho zdoláte. Vyjma toho, že vám na konto přistane nějaký ten finanční prostředek, si můžete i na chvilku oddechnout. Tedy alespoň zpočátku. Díky narůstající rychlosti nepřátel budete muset vymyslet vhodné rozestavení obrany, protože je zde veliké riziko toho, že všechny nepřátele nestačíte „proklikat“ a je také pravděpodobné, že se vám unaví ruka. Najít vhodné rozmístění pro obranu ale není úplně triviální. Objektivně vám mohu říci, že jsem hru zkoušel rozehrávat několikrát a snad napotřetí se mi podařilo najít ta správná místa.

Jakmile se vám vše podaří rozmístit a vhodně vše upgradujete, můžete trochu zvolnit. Bohužel poté se už naplno projeví největší slabina této gamesky, kterou je stereotyp. Ten se sice dostaví již poměrně brzy od spuštění, ale vzhledem k tomu, že jistě budete velmi vytížení, ho pravděpodobně nezaregistrujete. Každopádně dobrou hodinku se jistě budete bavit skvěle a já vám k tomu přeji příjemnou zábavu.

stáhnout hru
artman

autor
/ artman

Skóre

80 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Janaj | 04.08.08 v 15:50

Zatím sjem ve wave 300, ale mám takové rozestavení věžek, že už nemusím klikat ani a nedostanou se ani za první zatáčku...
Takže v poho brouzdám po netu a ono to samo vydělává...
Za hodinu napíšu, jak to pokračuje.


galerie

Cursor Assault Cursor Assault Cursor Assault Cursor Assault Cursor Assault

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce