recenze

Commodian

Commodian

Něco pro fajnšmekry TD her. Co vás čeká? Velké množství levelů, obrovská škála nepřátel s oslnivým popisem a hlavně opravdové strategické uvažování. Konečně pořádná Tower Defense hra.
Příběh je smělý, ale je tam. Na planetách obíhající kolem obrovského Slunce jsou vybudovány různé stanice a to se nelíbí vesmírnému osazenstvu těchto planet. Jako v každé stoprocentní TD hře na vás budou chodit vlny a vlny různých nepřátel a vy je rozestavěním pastí a obranných věží musíte brzdit a likvidovat.

Za peníze z nepřátel poté můžete vaše věcičky vylepšovat. Je tu jedna malá zvláštnost a to, že duše zabitých musíte pochytat do speciálních děr. Co se týče vašeho arsenálu, nejdříve se musíte spoléhat pouze na pasti a až po několika úrovních budete moci budovat i různé věže. Každá vaše zbraň spadá pod nějaký přírodní element, stejně monstra. To znamená, že pokud mají monstra na něco odolnost, třeba na oheň, tak právě budou více odolávat vašim zbraním spadající do stejné kategorie. Abyste se v tom všem vyznali, je tu jakýsi katalog monster, kde je vše zapsáno a vy můžete hezky nastudovat jejich silné a slabé stránky.

Hra je to opravdu parádní, ale nehodí se úplně pro nováčky tohoto stylu.stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 04.10.16 v 18:23

zajímavé a pěkně udělané

frodopipin

frodopipin | 24.02.16 v 07:29

Zajímavé, už stahuju


galerie

Commodian Commodian Commodian Commodian Commodian

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce