recenze

Xewex

Xewex

Máte kamaráda a nuda vámi smýká? Nevíte do čeho píchnout? Xewex je řešením. Originální a graficky příjemná variace na prastarou gamesku jménem Xeno je tu aby uvolnila vaše rysy, rozjasnila tváře a frkla trošku adrenalinu do vašich usedlých žilek.
Na světě pobíhají tuny freeware, které jsou prostě skvělé! Na jedno kilčo z těchto tun jsem narazil minulý týden při své pravidelné exploraci internetu. Nu, a zde je.

V jednoduchosti je síla a je-li tento fakt podpořen adekvátní porcí grafiky a hratelnosti, pak jsme doma. Málokdo z vás si asi pamatuje osmibitovou pecku peckovatou Xeno, která mi zamlada i v singleplayeru (natož s živým protihráčem!) připravila několik herních orgasmů (a můj ex-kamarád se na ní stal na rok prakticky závislý). Jedná se o usměrňování virtuálního „puku“ do soupeřovy brány pomocí různě silných úderů v kombinaci se směrovkami, které navigují našeho „hráče“ v podobě masivního droida. A toto je de facto i princip dnešního Xewexu, byť v dokonalejší grafice a tak vůbec. :-)

Gameska je to výborná a hratelná, zvláště pak s připraveným kamarádem. Mimochodem – nuda je sice motivátor ke hraní, nicméně by neměla být častou návštěvkyní vaší osobnosti. I taková procházka lesem má něco do sebe, když už nemáte Xewex nainstalován na svém PC…

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Janička1

Janička1 | 09.01.15 v 06:56

zajímavoš

Kahi_ | 17.08.06 v 20:39

fajn nápad, ale provedení má spoustu mezer :-)


galerie

Xewex Xewex Xewex Xewex Xewex

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce