recenze

The Fisher

The Fisher

Patří rybolov mezi vše koníčky? V případě že ano neváhejte a vyzkoušejte skvělou flashovku s osamělým rybářem, který na svou udici chytí spoustu zajímavých kousků. Mimo rybářského umění lze však využít i několik vychytávek, zajímá vás jakých? Čtěte v recenzi.
Dá se dnes vytvořit zajímavý a hlavně zábavný rybolov? Ano, dá. Sice tento koníček nabízí celkem stereotypní činnost, ale dá se i vylepšit. Důkazem toho je The Fisher. Na první pohled s kvalitní grafikou díky Flashi. Avšak hra není založena pouze na dobré grafice, ale také na hratelnosti a jak si v ní vede The Fisher? Rozhodně dobře. :)

Jaký je princip hry? Po spuštění máte na výběr mezi hrou jako takovou a cestou na stránku FlashGames247.com, kde můžete najít další flashovky. Pusťme se tedy do hry. Vaším úkolem je nashromáždit určitý počet bodů za daný čas. Body získáváte jak jinak než lovením ryb, což je v případě Fishera brilantní záležitostí. Rybářovi se totiž stále kýve vlasec s háčkem nad mořem a ve chvíli kdy ho spustí dolu, uloví to, co má ve směru trajektorie svého ponoření. :) Na každý level je 1000 bodů. Tedy v prvním kole musí vaše úlovky mít bodovou hodnotu 1000, v druhém 2000 atd. Vždy na to máte pouze 45 sekund, kvalitní prut a hlavně přesnost. :) V moři plavou dva druhy ryb. Větší jsou za 500 a menší za 150. Větší ryby jsou však těžší a taháte je z vody mnohem déle, takže se na ně v závěru určitě nespoléhejte, neboť by vám mohl dojít čas, než nějakou vytáhnete. Menší ryby jsou o poznání rychleji vytáhnout a je jich v moři více. Větší ryby jsou vždy jen dvě, tedy stačí vytáhnout jen je a máte splněn limit pro další level. Ten však nemusíte zakončit budovou hodnotou 1000, ale můžete jít stále nahoru, dokud neuběhne časový limit a v dalším levelu máte vystaráno. Tím pádem se můžete věnovat nákupu vychytávek, mezi které patři např. flaška rumu, dynamit, atd. Dynamit je šikovnou věcí při špatných a pomalých úlovcích. Tedy, pokud taháte z vody botu, jejíž bodová hodnota je malá a jde pomalu vytáhnout, stačí stisknout mezerník a využijete dynamit, který botu z ničí a vy můžete pokračovat v rybolovu. Dynamit ale nezapomeňte zakoupit a nebo ho vytáhnout společně s truhlou, která někdy plave mezi rybami.

Hra je obyčejná, čemuž od začátku napovídá to, že jde o flashkovu o 0.6 MB. Nicméně na vyzkoušení nebo pro nudné chvilky se určitě hodí. Do společnosti, kde můžete porovnávat své výsledky, taktéž. Ale to bude asi tak vše. The Fisher není špatným titulem, to rozhodně ne, ale nemůžeme ho řadit mezi žebříček nejoblíbenějších her. Pokud ano, tak musíte mít v oblibě samé pestré a hlavně flashové hry. :)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

Jane2 | 17.03.05 v 19:59

nuda!!!!!!! STRAŠNÝ!!!!!!

barmann | 12.10.04 v 23:40

dyt to nejde skončit, dostal jsem se do 60týho levelu a obtížnost stejná :((

Yuri | 12.10.04 v 14:57

NOtode nevim je to dosti nuda ale na chvilku nudy to pomuze!


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce