recenze

Real Pool

Real Pool

Máte rádi svět plný koulí, tág a magických zelených pláten? Venku prší, vy jste v soutěživém rozmaru a jediná vesnická putyka je zavřená, protože ji zrovna tuto noc udělal nějaký párek gangsterů? No, přiznávám, že trochu přeháním, ale přesto... Tady máte více než obstojnou náhradu.
Vysoké hodnocení a přehršel plusek, zato málo mínusek v kladech a záporech jsou jistě dobrá věc - ale proč až takhle? Různých kulečníků, kulečníčků a carambolů vychází ročně plno a mnohé z nich i v požadované kvalitě, avšak zdaleka ne každý vám ve freeware provedení nabídne jak poklidnou nedělní partičku, tak tournament a multiplayer, byť jen na jednom PC, se čtyřmi virtuálními pokoji a audiovizuálním provedením, za které by se nemusela styďet ani zpoplatněná hra... Ne, že by se to celé obešlo bez chyb, mě osobně například vadil trochu nevhodný ukazatel výsledného směru a poměrně zdlouhavé tahy, které ve virtuálnu postrádají jakýkoliv veldejší náboj. Nežijeme ale přece v dokonalém světě...

Grafiku jsem již komentoval a dost dobře ji okomentují o okolní screeny. Je pohledná, je rozmanitá, je 3D... a vše se hýbe poslušně, tak jak má.

Pokud vás tedy všechny ty koule, tága a zelená plátna lákají, ale zároveň se žádné nenalézá ve vašem domě a nevyhledáváte zábavní podniky, kde se takového stolečky nacházejí, určitě vám Real Pool stojí za vyzkoušení... Podobně kvalitní zábavu vám pak nabídnou ještě DDD Pool nebo trochu starší Pool'm Up. A že neznáte pravidla? Hospoda vás naučí! :-)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

petter | 29.01.07 v 04:27

super

david | 19.01.07 v 17:21

sfgsdtherjetyjyje

klabve | 19.04.06 v 15:01

pane boze jak se to hraje?

mirdasek | 11.04.06 v 19:11

je to dobrý,škoda žese nedá nastavit obtížnost,vždy vyhraji!!!!!

Robin Mutina | 31.03.06 v 21:54

vypadá dobře.

Hubik | 06.03.06 v 20:21

No me po instalaci zacal rvat antivir jak protrzenej, takze tam neco bude ... aspon teda podezrelyho.

Ještěr | 06.03.06 v 15:14

Zřejmě jsem trochu zbytečně plašil... Nejedná se o nic vyloženě škodlivého, jen o jednu otravnou reklamu po instalaci.. Ale i tak, nevím, proč to Just Free Games u svých pecek takhle podělají. :(

marrco | 06.03.06 v 12:57

jaky škodlivy software? nevim ted jestli si to mam stahnout :-(


galerie

Real Pool Real Pool Real Pool Real Pool Real Pool

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce