recenze

Putt It In

Putt It In

Milovníci minigolfu si zde opravdu přijdou na své. Uprostřed malebné krajiny nebudeme mít na práci nic jiného, než odpalovat golfový míček do maličkých jamek. Jediné, co potřebujeme, je přesná muška a dobrý odhad vzdálenosti. Nechme se zlákat touto oázou pohody, kde naší jedinou starostí je trefit míček do jamky.
Hra nevyžaduje žádnou předešlou zkušenost, avšak jestli jsme již minigolf hráli v reálu, jistě využijeme nacvičené manévry. Hlavní výhoda Putt It In spočívá v možnosti zahrát si ji s kamarádem. Avšak při jeho absenci nezoufejme, klidně se můžeme bavit sami.

Na samém počátku si zvolíme pohlaví našeho charakteru, jež zahrnuje dvě ženy a dva pohledné muže. Jakmile si konečně vybereme, konečně se přesouváme k první jamce, kde se trochu rozcvičíme.
Počáteční kola nejsou nijak náročná a ani naprostí začátečníci patrně nepocítí žádné velké nároky. Čím výš postupujeme, tím levely začínají nabírat na zajímavosti. Dokonce se zde objeví průzračně modrá jezírka, propasti a několik jamek navíc.

Náš cíl je prostý. Jistě, že se vynasnažíme míček trefit do jamky, avšak též zkusíme eliminovat počet úhozů. Čím méně jich totiž bude, tím většího bodového hodnocení dosáhneme.

Hratelnost je naprosto senzační, nejprve si zvolíme plochu, ze které se chystáme míček odpálit, a pak přidáme sklon a razanci. Ovládání se velmi přibližuje realitě, což nás ještě více vtáhne do děje.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Drticka

Drticka | 31.05.19 v 22:36

super

voky15

voky15 | 31.07.15 v 20:38

skvělá hra

Arwiel

Arwiel | 27.05.15 v 11:43

super tak to tahám


galerie

Putt It In Putt It In Putt It In

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce