recenze

Mountainbike Challenge 2010

Mountainbike Challenge 2010

Mountainbike Challenge rozhodně nebude letní pohodová projížďka na kole a na sluníčku, nejlépe do nějaké restaurace na něco k snědku a pití. I když to bude jízda přírodou, těšte se na pořádný sešup směrem dolů.
Značka Greentube je už docela zavedená a kromě sjezdového lyžování v zimě se od stejného výrobce můžete ve stejném duchu také projet na kole.

Na výběr máte ze dvou režimů. Online řádění, které si žádá registraci, a volný trénink. V obou případech jde však o to samé – co nejrychleji sjet klikatou trať a dosáhnout co možná nejrychlejšího času. Nejprve si ovšem vytvoříte jezdce. V praxi to znamená zvolit pohlaví a barevnou kombinaci jeho mundůru. Pak už se výběrem tratě posouváte na start. Pokud se nechcete registrovat, tak máte k dispozici dvě tratě. De facto se ale dá mluvit o čtyřech, neboť je můžete absolvovat jak za suchého počasí a slunce v zádech, tak za sychravého a kluzkého počasí. A na chování bicyklu se tyto aspekty projeví.
Ještě v jedné věci máte možnost si před závodem zařádit – volba samotného kola. Dobře nastavené kolo vám může pomoct, ale i naopak. Například dobré zatáčení není nikdy na škodu, ale musí být v souladu i s dalšími aspekty. Však vyzkoušejte sami.

Samotná jízda je velmi poutavý a svižný zážitek. Řítíte se po balvanech a ve snaze se nevysekat musíte i notně zpomalit. Několik kontrolních stanovišť vás informuje o náskoku či ztrátě. Ale nedoporučuji toto moc sledovat, raději se soustřeďte na svou jízdu. A také na jakýsi přídatný zážitek, který hře dodává další dva pohledy („C“). Velmi hezky zpracované závody na kole. K absolutní dispozici je však potřeba se registrovat a oproti minulým ročníkům nic nového. Hratelnost a zábava se však upřít a nedá a velmi dobře si dovedu představit lité soutěžení mezi vámi a přáteli v této hře o to, kdo bude nejlepší.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

NADĚJE

NADĚJE | 24.02.15 v 05:42

Cesty se klikatí cesty se kroutí, pokud je nezvládneš, svět se ti hroutí :)

jakub | 26.09.10 v 18:44

goood


galerie

Mountainbike Challenge 2010 Mountainbike Challenge 2010 Mountainbike Challenge 2010

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce