recenze

Green Baize Groovers

Green Baize Groovers

Všichni kulečníkoví maniaci i občasní hráči, mistři i amatéři, hurá k počítačům! Green Baize Groovers je výzvou pro vás všechny, nehledě na věk, vyznání či fyzickou kondici – aneb vyhrajte nad neporazitelným počítačem!
Kulečník je velice zábavnou hrou, což vám mohou potvrdit mnozí hráči této společenské hry. O oblíbenosti svědčí i fakt, že kulečník se objevuje i na PC téměř každý den. Nyní jsem si vzal na paškál jeden z nich a je jen na něm, jak dopadne.

Příjemná je možnost vybrat si ze tří druhů kulečníku. Klasický pool, potom trochu netradiční hexpool, kde je hrací plocha tvarována do šestiúhelníku a nakonec snooker. Pravidla hry se nemění, i když si vyberete jakýkoliv druh hry. Cílem hry je trefovat bílou kouli pomocí tága, a tímto „albínem“ zahrát všechny koule do jamek. Pokud se vám to povede, stáváte se vítězem. Abych pravdu řekl, nějak často oslavovat nebudete, pokud tedy budete hrát proti PC. Ten je totiž neobyčejně těžký a jakmile se dostane na řadu, je vysoká pravděpodobnost, že vy se na řadu už nedostanete – vždy vyhraje na jeden zátah. Laťka obtížnosti je tak hodně vysoko a budete se muset hodně snažit, abyste ji pokořili. S tágem pohybujete pomocí numerické klávesnice a odpalujete pomocí klávesy Enter. Pokud si nejste jisti, kam bílá koule poletí, když udeříte pod tím a tím úhlem, můžete si zapnout pomůcku, která vám zobrazí dráhu míčku. Šikovná pomůcka.

Green Baize Groovers je sice oblečen v trojrozměrném kabátu, přesto jsou textury podivně rozmázlé a nepůsobí zrovna nejlepším dojmem. Podobně je na tom i zvuková stránka, která se omezuje pouze na zvuky dotyku koulí. To je vše, žádná hudba, nic. Přes nevábné technické zpracování je GBG velice zábavnou hrou, u které se budete dlouho bavit!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce