recenze

Crazy Kickers

Crazy Kickers

Máte rádi fotbal? Vychutnejte si skvělou grafiku od Phenomedia AG, která je u her tohoto výrbce již tradicí. K tomu přidejte skvělou hratelnost, dva našlapané fotbalové kluby, krásné hřiště a dostanete povedený a zábavný fotbal Crazy Kickers!
Kdo by to kdy řekl, že autor legendárního Moorhuhnu, který se dočkal spousty povedených dílů, jednoho dne přijde i s fotbalem. Crazy Kickers se sice od běžného fotbalu liší hned několika základními vlastnostmi, ale to nic nemění na tom, že jde o působivé dílo. Hned na začátku si tedy ujasníme to, že na fotbalovém hřišti nebudou pobíhat fotbalové hvězdy tipu David Beckham, Frank Lampard nebo Ruud Van Nistelrooy, nýbrž roztomilý méďové, kteří však fotbalové umění zmiňovaných hvězd nepostrádají. Jsou jen o něco pomalejší :)

Crazy Kickers nechybí nic ze skutečného fotbalu, co se hratelnosti týče. Pokud míč zahrajete mimo hřiště, spadne většinou z hory, na které hrajete, ale autové vhazování se konat bude. Taktéž i rohové kopy a v případě, že budete hrát agresivně, bude se zahrávat přímý volný kop či penalta. Co vás asi trochu zamrzí, je rychlost hráčů. Ti neběhají zrovna rychle a celkem často jim docházejí síly díky jejich obezitě. :) Když se vám hráč unaví, je lepší nahrát jinému a zdolat celé hřiště s ním. Ovládání pohybu nesměrujte k šipkám, ale na klávesy W, A, S, D. Přihrávku provedete stisknutím K nebo L a o míč můžete protihráče připravovat K, kterým i přepínáte mezi hráči a míč odeberete čistě a nebo L, což je skluz, po kterém se většinou píská faul.

Bohužel jak už to tak chodí, Crazy Kickers nejsou plnou verzí, neboť jde pouze o verzi XS, čímž je ovlivněn počet týmů (můžete hrát pouze za FC Banzai nebo VFB Eukalyptus), počet hřišť (pouze jedno, ale za to krásně vypracované) a délka může být jen 2x2 min. Po vybrání jednoho ze tvou týmů a hřiště následuje výběr herního režimu. Hrát můžete buď sami proti počítači, nebo se zkusit zmáčknut s kamarádem u jedné klávesnice a hrát proti sobě a nebo můžete sledovat demo, ve kterém uvidíte, jak byste asi tak měli Crazy Kickers hrát. :)

Říkáte si, že je to sice jen XS verze, ale na vyřádění to rozhodně stačí. Na pomalý pohyb si časem zvyknete, i když hráči Fify to budou mít hodně těžké, ale taky si zvyknou. :) Mimo to lze občas ve hře využít nějakého střeleckého kombíčka, které je předem ohlášeno gongem. Grafika je kvalitní, což dokazuje zejména začátek zápasu, kde si můžete pomalu prohlédnout krásy hřiště, na kterém se utkáte se soupeřem, ale i samotná hra dokazuje, že si pánové od Phenomedia AG dali záležet. Příjemnou zábavu. :)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

STEPAN | 27.07.14 v 18:11

Já jsem si verzi XXL koupil :)

JAN | 30.10.11 v 13:03

Prosím pomožte mi už to hledám 2 měsíce:,Kde můžu stáhnout XXL verzi Crazy Kickers?? Pls odepište mi buď na hooooooooooonza@seznam.cz nebo to napište sem Dííky :D

wesnotan | 02.07.11 v 00:58

na filestube se to dá sehnat

Tomanokosic | 07.06.11 v 14:15

Prosím pomožte mi už to hledám 2 měsíce:,Kde můžu stáhnout XXL verzi Crazy Kickers?? Pls odepište mi buď na email: tomascifka@email.cz a, nebo to napište sem už konečně někdo !!! Dík....

Marian | 18.10.06 v 09:48

... protože to Phenomedia AG stáhla ze svých stránek. Bohužel, ve svých podmínkách má, že hru nelze umístit ke stažení přímo na náš server (ani na žádný jiný). Je to z mého pohledu opravdu debilní politika, nicméně se musí respektovat. Každopádně teď řešíme, jak to udělat, aby se "vlk nažral a koza zůstala celá" :-)

Řepík | 17.10.06 v 20:42

Jaktože to sakra nejde stáhnout!!!

Darjee | 21.06.06 v 23:39

Já už jsem na této hře se ségrou závislý roky!! Absolutně SUPER!!

dave | 16.04.06 v 09:48

bozi hra:-) :-D super!!!

koja | 13.02.05 v 16:37

kamera se da menit F6 a tam si urcite vyberes.skoda ze je to jen SX ale jinak je to skvela parba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V.K. | 28.12.04 v 14:01

ale ovladání se dá změnit:-)...... ale proč oni můžou skákat a my ne???

JS | 28.11.04 v 01:13

Vypadá to fakt nádherně, ale je to nehratelný. Vůbec nejsou vidět ostatní hráči, chybí tu prostě volba kamery a ta normální je nepoužitelná. Navíc se skoro nedá sebrat skluzem míč tak aby to nebyl faul. Škoda :-( navíc ta posraná němčina všude...

JS | 28.11.04 v 00:55

Jé, proč to musí bejt skopčácky :-(


galerie