recenze

Cliff Diving

Cliff Diving

Skoky do vody můžou být někdy i velké dobrodružství. O tom vás do detailu přesvědčí obsah následující gamesky, protože stačí vás špatný odhad a budou z toho menší nepříjemnosti. Vyjma zajímavého námětu stojí za zmínku i pěkné zpracování!
Oč tedy dnes jde? Je to velmi jednoduché. Na kousku útesu bude několik skokuchtivých lidí a váš jediný úkol bude dopravit je do vody. Na první pohled triviální úkol ovšem v sobě skrývá řadu úskalí. Skákat totiž budete do moře, a to je bohužel lehce rozbouřené. Nastává tedy menší vlnobití a vy vždycky musíte odhadnout vhodnou dobu seskoku tak, aby váš sportovec spadl přesně na vlnu.

Pokud se tak nestane, bohužel budete roztříštěni o skaliska a odečte se vám jeden z vašich životů. V opačném případě ale získáte nějaký ten bodík k dobru. Hra trvá pak tak dlouho, dokud vám nedojdou všechny životy. Jak dlouho to tedy bude trvat, to záleží pouze na vaší šikovnosti. Gameska má pak i řadu dalších úskalí, na které bych vás rád nyní upozornil. Nejprve pár slov ke sportovcům. Ti se mezi sebou liší nejen svým vzhledem, ale i váhou. Jinými slovy řečeno, každý z nich vám do vody skáče jinou rychlostí a jiným stylem. Někdo bude schopný plavat prakticky okamžitě, jiný bude trochu pomalejší. Musíte tedy na tohle myslet. Protože jsou navíc všichni netrpěliví, může se vám i případné vyčkávání na vhodnou chvíli seskoku vymstít. Pokud jednoho ze skokanů nepošlete do vody po určité době, seskočí bez varování a vy se už budete muset jen modlit, ať to není ve chvíli, kdy jsou odkrytá skaliska.

Celkově lze Cliff Diving jen a jen chválit. Jedná se o slušnou odreagovačku, která sice nemá ani originální námět, ani dokonalé zpracování, ale nabízí to hlavní, a to příjemnou hratelnost a solidní zábavu. Pokud se rozhodnete pro stažení, rozhodně neprohloupíte. Bude-li se vám námět zamlouvat, zkuste třeba výborný Monkey Diving.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

Drticka

Drticka | 19.05.19 v 17:54

dobrý je to

kriszta | 25.09.06 v 17:57

nemlehetjatszani


galerie

Cliff Diving Cliff Diving Cliff Diving Cliff Diving Cliff Diving

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce