recenze

Ys Typing Tutor

Ys Typing Tutor

Boj se silami Zla a zároveň výuka psaní všemi deseti? Málokterá hra může nabídnout to, co Ys Typing Tutor předvádí. Mimochodem, věřili byste, kdybych řekl, že hra, ve které píšete na čas, má temnou a lehce depresivní atmosféru?
Typing Tutor se řadí do skupiny her, které vás má naučit psát všemi desíti. Vžíváte se do kůže hrdiny, který se ohání mečem stejně dobře jako magií a tím bojuje s nepřáteli. Vy mu na cestě pomáháte tak, že opisujete text, který nad sebou mají protivníci. Samozřejmě jste časově omezeni a za každé slovní spojení, které nestihnete opsat jste zraněni za část životu. Jakmile klesnete s životy na nulu, musíte kolo opakovat. Ačkoliv je hra zřejmě z Japonska (soudím dle stylu grafiky, která je mimochodem úchvatná), všechny texty jsou naštěstí přeloženy do anglického jazyka, tudíž se není čeho bát.

O úžasné grafické stránce jsem již mluvil, ale pochvalu si zaslouží i hudební doprovod. Technické zpracování a výběr slov tvoří lehce temnou atmosféru, která vás žene ve hře dál a dál. Pokud nevěříte - stáhněte si Typing Tutor do svého počítače a uvidíte, že jsem nelhal.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

PavelH

PavelH | 06.01.17 v 01:33

Super hra.


galerie

Ys Typing Tutor Ys Typing Tutor Ys Typing Tutor