recenze

Waxy's Rocket Party

Waxy's Rocket Party

Další hra, ve které budete ovládat vesmírnou raketku. Tentokrát ale překvapivě nedojde na střelbu či souboje s protivníky. Pokud nevěříte, nejlepší volbou bude tuto sympaticku gamesku stáhnout a vyzkoušet, o co jde…
Po prvním pohledu na Waxy's Rocket Party jistě budete čekat, že pro vás máme další z mnoha vesmírných stříleček. Není to ale pravda. Vaším úkolem totiž je s raketkou padat až do cíle a vyhýbat se všem terénním překážkám. Úvodní pozice vašeho stroje je ta nejvyšší, jaké můžete dosáhnout, pak už jen musíte korigovat a brzdit váš pád mezi stěnami směrem dolů. Jakákoli srážka může vaše počínání zhatit, Energie, pomocí níž raketu ovládáte, není nevyčerpatelná, pozor tak na ukazatel v levém rohu. Sebráním vhodných předmětů ji naštěstí můžete dobít.

Dobře udělaných a nápaditých levelů plných nepříjemných zákoutí a zatáček je spousta, vedle jejich zdárného dokončení ještě můžete lámat rekordy - nejrychlejší výkon se zaznamenává. Grafické zpracování je dostačující byť velmi temné, zvuky jsou také solidní. Waxy's Rocket Party je tak zajímavý titul, který si rozhodně můžete s chutí zahrát.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =


galerie

Waxy's Rocket Party Waxy's Rocket Party Waxy's Rocket Party Waxy's Rocket Party

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce