recenze

Run or die

Run or die

Geniální a přesto na pochopení jednoduchá hra, to je Run or die! Udržte svého panáka na křivolaké cestě co nejdéle! Není to vůbec tak snadné, jak se možná zdá, protože panák svou chůzi stále zrychluje.
Run or die je na první pohled velmi jednoduchá hříčka, která však svým principem aspiruje na titul „jedndouše geniání.“ Je to právě jedno z těch dílek, které umějí hráče tak skvěle přitáhnout a hlavně bavit a udržet při hraní, že se od něj člověk jen stěží odpoutává.

O co vlastně jde: vámi ovládaný panák (těžko ho k něčemu přirovnávat, mrkněte na obrázky) stojí na chodníčku umístěném kdesi v prostoru. Vaším úkolem je udržet jej na trase po co nejdelší dobu, aby nespadl, přičemž rychlost jeho chůze se stále zvyšuje. Pokud vám spadne, jdete na další chodník- o něco těžší. Brzy se dočkáte cest, které jsou tu užší, tu širší, svažují se nebo směřují do kopce; to vše váš úkol právě nezjednodušuje. Těžko se to popisuje, ale zábava je to skutečně dobrá.

K dobrému dojmu ze hry přispívá také kvalitní technické zpracování. Vše se odehrává v přehledné 3D grafice a doprovodné melodie jsou příjemné a pro každý chodník existuje jiná, což kvituji s vděkem. Jednoduše: skvělý kousek, který byste si neměli nechat ujít.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

Dušan Pokorný | 27.07.06 v 23:52

Super hra, jenom na seste mape se da panacek nasmerovat, aby chodil porad dokola, coz pak trochu kazi pripadne rekordy, i kdyz po patracti tisicich metrech pak stejne spadne :o)

Vladimír Ševeček | 27.07.06 v 21:22

Nedaří se mi překonat ten předefinovaný rekord... jinak nice game!


galerie

Run or die Run or die Run or die

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce