recenze

Penguins

Penguins

Je to už nějakých pár dní, co se vyhodnocovala soutěž Becher Game 2002. Ti co soutěž sledovali, určitě vědí, že vyhrála právě hra Penguins. Dnes se tedy podíváme vítěznou hru od Jiřího Vratislavského.
Becher Game je solidní soutěží, která zaručuje kvalitní hry. Pokud jste soutěž sledovali, určitě víte, že na třetím místě se umístila hra Extreme Race týmu SGames. Vraťme se ale k Penguins.

Vše začalo jednoho dne, kdy se na moři plavila loď s velmi důležitým nákladem. Šlo samozřejmě o Becherovku. Loď však v bouři ztroskotala a náklad skončil v moři, kde se o něj velmi pečlivě stará několik tučňáků. Vaším úkolem je získat Becherovku zpátky. Řídíte malou ponorku se speciální vybavením – přísavkou, která sbírá láhve od tučňáků. Ti jsou však rychlí a občas dobře manévrují, takže to chce rozhodně trpělivost. Vaši ponorku ovládáte šipkami a ve chvíli, kdy jste blízko tučňáka, musíte rychle stisknout CTRL, čímž vysunete přísavku a seberete láhev.

Pokud by vám nevyhovoval pohled kamery, tak stačí kliknout na jednu z funkčních kláves a pohled změníte. Orientaci vylepšuje kompas, podle kterého můžete najít další tučňáky, takže se časem dobře orientujete ;) Zatím to vypadalo docela jednoduše, ale bohužel to tak není. Ponorka potřebuje energii, která se časem vyčerpá, takže to chce dobrou rychlost a přesnost, abyste v krátkém časovém úseku nasbírali co nejvíce láhví. Určitě si teď říkáte čím to je, že právě tato hra vyhrála.

Rozhodně k tomu přispěla grafika, která je opravdu povedená a hlavně je 3D, což se dnes u freeware her jen tak nevidí. Myslím, že tento stručný popis by stačil, neboť je jasné, že ti co hru znají se hned pustí do stahování.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce