recenze

Paperplane

Paperplane

Simulátor vlaštovky, to tu ještě nebylo. Vypusťte tento polétavý kus papíru a snažte se objevit krajinu, která se naskytne jen pro oči těm šikovnějším hráčům. Skvěle vypadající hra pro šikovné ruce.
Ve vašem dřeveném domku na stromě to vše začíná. Už při pohledu ven se vám naskytne krásná a otevřená krajina a to ještě nevíte, co vás čeká. Hlavním úkolem je doletět co nejdále, tedy postupně se dostávat dál a dál a tak odkrývat příjemnou krajinu. Háček je v tom, že jako klasická vlaštovka ani ta vaše moc daleko nedolétne. Pro co možná nejdelší dolet je potřeba s vlaštovkou stále manévrovat, hledat stoupavý vzduch a bonusová místa, která vám dají na krátkou chvíli tryskový pohon. První místo, které je dobré navštívit, jsou houpačky a ty další si už musíte najít sami.
Hra je neskutečně nádherná a člověk si z ní vezme více než potěchu ze hry. Jednalo by se o perfektní kousek, kdyby nebyla tak obtížná a to nejen ovládání tohoto poskládaného papíru.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

ZdenčaZdenča

ZdenčaZdenča | 15.12.15 v 16:23

docela dobrý námět a pěkné provedení..


galerie

Paperplane Paperplane Paperplane Paperplane
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 746 her

nejnovější komentáře

Moc mi to nejde
Dnes! v 09:13

Moc jsem toho nenahrál
Dnes! v 09:11

Dobrá klasika
Dnes! v 09:09

Dobrá hra
Dnes! v 09:08

Klasika
Dnes! v 09:06

Hezká hra
Dnes! v 09:06

Sponzoři ligy

inzerce