recenze

Pageant Princess

Pageant Princess

Soutěž o královnu krásy bývá vždycky složitá a strastiplná. Představte si, že jste majitelem studia, kde královny krásy a modelky vůbec malujete, češete a oblékáte. Dokážete si poradit s mladými kráskami ve stanoveném čase tak, aby s nimi byla spokojena i porota?
Ve svém studiu budete mít nejprve jedno křeslo pro malování, jedno pro česání, plus paraván. Modelky se budou řadit do fronty a je na vás, jak kterou budete brát. Aby vám šla práce rychleji od ruky, je dobré nejdříve provést proceduru s jednou, pak ji nechat dělat něco jiného a mezitím vzít druhou. Pokaždé, když ji budete malovat nebo česat, dávejte pozor na to, jaký styl volíte. Je jenom jediný, s nímž bude dívka spokojená a u poroty si vyslouží dobré hodnocení. Záleží na tom peníze, které za svou práci obdržíte. V každém levelu je stanoven limit, kolik musíte vydělat. Pokud ho nesplníte, musíte projet kolo ještě jednou. Za utržené peníze si mžete dovybavit své studio, což je v pozdějších levelech prakticky nezbytné. Dívek bude stále více, a tak je logické, že budete potřebovat více stolků na úpravu. Hříčka je velmi dynamická, mnohdy napínavá, dobře ozvučená a poutavá.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =


galerie

Pageant Princess Pageant Princess Pageant Princess Pageant Princess Pageant Princess
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 743 her

Sponzoři ligy

inzerce