recenze

Navy Mission

Navy Mission

Dnešní námořní simulátor mě dostal na 100%, a to z několika důvodů: Skvělá hratelnost, originální pojetí, skvěle zpracované bitvy, spousta akce, pěkná grafika a v neposlední řadě krásná hudba. Ne, u Navy Mission se opravdu nudit nebudete.
Jak vidno, v perexu jsem superlativy rozhodně nešetřil – to mi ovšem nijak nevadí, dnešní gameska si to zaslouží více, než kterákoliv jiná. Tak vzůru na palubu, tady se bude střílet!

Navy Mission spadá do kategorie simulátorů, v němž dostanete do rukou válečnou loď s nemalým arzenálem a palebnou silou, kterou upotřebíte hlavně při boji s mnoha nepřáteli a ať už si vyberete jakoukoliv z třiadvaceti nabízených misí, vždy začínáte se svojí lodi uprostřed širého moře. Pohodička, jenže na horizontu se rýsují problémy v podobě námořní flotily, podporované stíhačkami a bombardéry ze vzduchu. Samozřejmě jdou jen po vás, a vy jim budete více či méně zdařile kontrovat za pomocí třech různých zbraní – rychlý, ale slabý kulomet, středně rychlý a účinný kanón a nakonec lahůdka – čtyři naváděné rakety s devastujícím účinkem.

Naštěstí máte neomezeně munice. To ale neznamená, že máte bezedné zásobníky. Vždy, jak danou zbraň vyčerpáte, musíte počkat dokud se nenabije. Mezitím by jste si měli přepnout na jinou zbraň, a to pomocí pravého tlačítka. Nepřátele jsou vcelku různorodí, a i když budete později potkávat stále stejné druhy, buďte si jisti, že s každou úrovni jsou silnější a silnější. Pokud by se vám hra zdála těžká nebo jednoduchá, tak se nemusíte bát. Můžete si totiž změnit nastavení obtížnosti, jak se vám zlíbí.

Graficky je na tom hra tak půl na půl Na jednu stranu jsou tu pěkné efekty a lodě, na stranu druhou je ale hra až příliš bezbarvá, a některé objekty vypadají jako by si s nimi pohrálo tříleté dítě s tupými nůžkami (jsou prostě kostrbaté). Co ovšem hra ztrácí na grafice, to dohání na zvuku a zejména hudbě, která je skutečně krásná. Celkově vzato je Navy Mission velice zdařilým simulátorem, u kterého se rozhodně nudit nebudete!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

jira | 02.12.06 v 20:33

zkoušel uý někdo O hru?

Rhisko | 23.04.06 v 12:51

Hrubá hra jedna z nejlepších na freegame fakt mě dostala

Triple T | 19.04.06 v 18:23

Asi to nakonec nebylo az tak zhave.

PITfire | 19.04.06 v 16:35

V perexu je že ta hra dostala recenzanta na 100%.

:-) | 19.04.06 v 15:21

Kua v perexu je:že ta hra dostala 100% a v normálu má 83%(nechápu)


galerie

Navy Mission Navy Mission Navy Mission Navy Mission

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce