recenze

The Desolate Hope

The Desolate Hope

Jak může malá konvička na kávu zachránit své robotí kolegy a zastavit šířící se počítačový virus? To můžete zjistit při hraní této arkády se spoustou hopsání a s dávkou RPG prvků.
Základna je infikovaná zákeřným virem, který se rozšířil i mezi ostatní roboty. Situace je taková, že na všechno jste tu teď jen vy – malá konvice na kávu. Neváhejte, vstupte do „obvodů“ systému a pomozte vašim přátelům a zničte virus.

První dojmy bych popsal jako „zmatenost“ z toho všeho. Potloukáte se po stanici, prolezete pár místností, kde jsou nefunkční roboti, ale pak toho napovídají teda dost. Jakmile jsem se rozkoukal, zjistil jsem pár věcí. V první řadě je to zajímavý prvek střídání dne a noci. Ve dne vstupujete do robotů, procházíte levely, což obnáší pořádné skákání, střílení a sbírání kreditů na nákup upgradů a jiných vychytáveček, dále sběr i speciální many. V noci vyrážíte ven ze stanice a sbíráte předměty, které předáváte robotům a level-upujete.
Denní část je delší než noční, a tak budete více skákat a střílet než chodit a sbírat předměty. Náplň a hratelnost těchto úrovní je klasická a možná až trochu stereotypní. Naštěstí se hra může chlubit výbornou vizuální stránkou a dalším prvkem, kterým je vstup do systému. Tak trochu ve stylu stařičké Legend of Zelda na určitém místě vstupujete do jakéhosi kybernetického systému a tam střílíte a ničíte (nejspíš) virus při zisku bonusových kreditů. Lze hrát i opakovaně, takže si v případě zájmu můžete parádně nahrabat na nákup v obchodě u určených robotů.

Velmi bohatá herní náplň, kterou postupně objevujete a baví vás, žel působí poměrně zmateným dojmem, přinejmenším zezačátku. Dále je to časový limit v podobě patnácti dnů, ale lze další získat nalezením správného předmětu. RPG prvky se objevují také v týmovém boji robotů, který později odemknete. Znovu říkám, našlapaná hra, která dobře vypadá, ale není to žádná jednoduchá rychlovka, kterou proletíte, a místy nemusíte vědět, co, kde a jak dělat.stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

NADĚJE

NADĚJE | 28.12.14 v 04:30

zmatek ve hře, v hlavě i v životě :)


galerie

The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

Nejlepší hráči dne

nejnovější komentáře

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Klasika
26.05.2016 v 17:17:15

můžete mi poradit jak mám vytvořit ve hře Bubbles IQ City Team?
26.05.2016 v 16:29:33

Nelíbí
26.05.2016 v 15:51:51

Sponzoři ligy

inzerce