recenze

The Desolate Hope

The Desolate Hope

Jak může malá konvička na kávu zachránit své robotí kolegy a zastavit šířící se počítačový virus? To můžete zjistit při hraní této arkády se spoustou hopsání a s dávkou RPG prvků.
Základna je infikovaná zákeřným virem, který se rozšířil i mezi ostatní roboty. Situace je taková, že na všechno jste tu teď jen vy – malá konvice na kávu. Neváhejte, vstupte do „obvodů“ systému a pomozte vašim přátelům a zničte virus.

První dojmy bych popsal jako „zmatenost“ z toho všeho. Potloukáte se po stanici, prolezete pár místností, kde jsou nefunkční roboti, ale pak toho napovídají teda dost. Jakmile jsem se rozkoukal, zjistil jsem pár věcí. V první řadě je to zajímavý prvek střídání dne a noci. Ve dne vstupujete do robotů, procházíte levely, což obnáší pořádné skákání, střílení a sbírání kreditů na nákup upgradů a jiných vychytáveček, dále sběr i speciální many. V noci vyrážíte ven ze stanice a sbíráte předměty, které předáváte robotům a level-upujete.
Denní část je delší než noční, a tak budete více skákat a střílet než chodit a sbírat předměty. Náplň a hratelnost těchto úrovní je klasická a možná až trochu stereotypní. Naštěstí se hra může chlubit výbornou vizuální stránkou a dalším prvkem, kterým je vstup do systému. Tak trochu ve stylu stařičké Legend of Zelda na určitém místě vstupujete do jakéhosi kybernetického systému a tam střílíte a ničíte (nejspíš) virus při zisku bonusových kreditů. Lze hrát i opakovaně, takže si v případě zájmu můžete parádně nahrabat na nákup v obchodě u určených robotů.

Velmi bohatá herní náplň, kterou postupně objevujete a baví vás, žel působí poměrně zmateným dojmem, přinejmenším zezačátku. Dále je to časový limit v podobě patnácti dnů, ale lze další získat nalezením správného předmětu. RPG prvky se objevují také v týmovém boji robotů, který později odemknete. Znovu říkám, našlapaná hra, která dobře vypadá, ale není to žádná jednoduchá rychlovka, kterou proletíte, a místy nemusíte vědět, co, kde a jak dělat.stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

MarieH

MarieH | 09.11.17 v 16:45

Príma hra.

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 06.08.16 v 16:17

tak aspoň v té hře by nemusel být zmatek

NADĚJE

NADĚJE | 28.12.14 v 04:30

zmatek ve hře, v hlavě i v životě :)


galerie

The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope The Desolate Hope

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce