recenze

Sun Worshipper

Sun Worshipper

Další z řad kvalitních RPG her je tu. I když není tak propracované, jako některé její žánrové kolegyně, rozhodně nelze autorům upírat, že vytvořili opravdu povedenou gamesku, která dokáže zaujmout.
Tak jako program Game Maker slouží pro výrobu různých jednodušších gamesek a Adventure Game Studio pro výrobu adventur, mají i RPG svého zástupce. Je jím program RPG Maker a od doby vzniku této utilitky v ní bylo vytvořeno spousta zajímavých kousků.

Sun Worshipper je jeden z mnoha a nebál bych se ho zařadit i mezi ty lepší. Musím se vám přiznat, že mi tento kousek připomněl fenomenální Albion, o kterém nepochybuji, že jestli se dostane mezi freeware, dostane absolutní hodnocení! Albion mi Sun Worshipper připomněl proto, že je vše viděno pěkně z ptačí perspektivy a že si postupně budujete družinu. I grafika svědčí o mnohém. Veškerá podobnost ale tímto faktorem končí, poté už jsou zde klasické prvky známé z novějších titulů (Albion vyšel v roce 1996). Prakticky na každém kroku tak můžete narazit na souboj, kde jde většinou o hodně. Jednak pak můžete pokračovat dále, ale poskytnuty vám budou zkušenosti, které vám pak dovolí zvyšovat vaše úrovně. To se pak hodí zejména při soubojích s tužšími nepříteli.

Za své snažení občas získáte nějaký ten bonus. Většinou se jedná o vylepšení vašich přirozených schopností. Jinak bych vás dále rád upozornil na to, že si nezapomeňte v průběhu vašeho snažení ukládat vaší pozici. Některá místa pro vás mohou totiž znamenat váš rychlý konec, což by byla obrovská škoda. Veškeré vaše snažení by muselo začít znovu. :(

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

Reebo | 01.09.06 v 12:01

TeBion pokemony si sezenes ale nejsou na PC... jsou na Gameboy nebo nintendo, staci jen emulator.
zkus
www.pikachu.cz (nebo tak nejak zkus to vyhledat)

TeBion | 23.07.06 v 00:48

Přesně tenhle typ her miluju!!!
Škoda že nemůžu nikde sehnat POKEMONY vim že na comp sou ale nemůžu je nikde sehnat

hard player | 22.07.06 v 17:37

zdarec hra je fakt super ale nemužu zabít toho golema jak získam nějaky ten amulet....není nějaka finta???


galerie

Sun Worshipper Sun Worshipper Sun Worshipper Sun Worshipper Sun Worshipper

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce