recenze

Sovereign

Sovereign

Jste vyzbrojeni pouze lukem a chutí přežít. Sovereign je taková RPG s otevřeným světem, kde můžete dělat, co chcete, tedy hlavně lovit a tvořit předměty.
Chvilku vám zabere zjistit, co se vlastně děje, a nejspíše si prožijete i pár restartů, než budete zcela chápat a rozumět. Jste ve světě s podivnými tvory, potřebujete jíst a sbírat suroviny na tvorbu nových, lepších věcí. Přitom jste vyzbrojeni pouze lukem a vlastní představivostí. Jak se zdá, projekt je už nějakou dobu tvořen a s každou novou verzí přibylo něco nového, proto doporučuji sledovat tvůrce, pokud dodá nějaký ten obsah.
Technická stránka hry je opravdu nadprůměrná, hlavní pozitivum si odnáší grafika. Sice není perfektní, ale na free scénu je fajn. Bohužel mě mírně zklamala důležitá vložka, tedy lov zvířat. Vše sice funguje jak má, trofej nesložíte jedním šípem a občas se dočkáte pořádného honu. Tohle vám ale půjde pouze na blízkou vzdálenost, jestli si chcete hrát na ostrostřelce, budete potřebovat pár hodin tréninku. Zkuste si tedy, jak dlouho vydržíte a nebojte se experimentovat.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

MarieH

MarieH | 09.11.17 v 16:48

Krásná hra.

DoDoTom68

DoDoTom68 | 05.06.14 v 11:36

ťažké ovládanie luku ,ale ak sa hráć naučí ovládať luk je to dobré©

fliop2 | 01.03.13 v 17:13

jeto docela hustá hra ale málem sem vipl při té hře počítač :D

Sovereign | 24.09.12 v 18:09

Sovereign je Habsburkovská RPG.


galerie

Sovereign Sovereign Sovereign Sovereign