recenze

Senkousya

Senkousya

Příznivci akčních RPG zaměřte své pohledy právě na tuto gamesu. Zkuste projít nesčetným množstvím chodeb v nebezpečných katakombách, kde se budete muset spolehnout jen sami na sebe. Vezměte meč pevně do svých rukou a pusťte se do toho.
Japonsko je zemí, ve které se hry rodí jako na běžícím páse. Není tedy divu, že toto RPG je svým původem právě odtud. To sebou nese svá pro i proti. Mezi pro bude jistě patřit dobré zpracování, naopak mezi proti hlavní jazyk hry. Tím je samozřejmě japonština, která je pro drtivou většinu z nás nerozluštitelným klikyhákem. V klasicky akčních hrách to není pochopitelně žádná překážka, tam totiž o dialogy nezavadíte, ovšem právě v RPG už je to dost na škodu. Naštěstí rozhovory s jinými postavami nejsou výrazně důležité k tomu, abyste tuhle hru dojeli.

Krom svého meče a štítu se můžete s nepřáteli utkat i pomocí magických schopností, jimiž vládnete. Patří mezi ně ohnivá střela a jakýsi obraný štít, přes který se nedostane žádný z vašich oponentů. Z počátku nenarážíte na příliš silné protivníky, ale s postupem času to bude čím dál více obtížnější. Pro tyto případy zde jsou obchody, ve kterých lze nakupovat lektvary doplňující životy, nebo manu. Tyto krámky jsou na začátku každého kola. Největší problém by vám mohla způsobovat orientace v nepřehledných katakombách. To však bude záležet pouze na vašich schopnostech.

Grafika je na průměrné úrovni - tedy ani neurazí, ani příliš nenadchne. Kouzla ale nevypadají úplně špatně. Hratelnost je ovšem velice dobře zpracována a nezažil jsem ani jednou stav pěstního souboje s mým stolem či klávesnicí :).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

KopRus | 24.09.06 v 11:18

Bohužel ti neporadím :-/... ale kdyby se ti to povedlo, tak tě prosím napiš jak, pro ostatní hráče, kteří by měli stejný problém. Děkuju moc

Lokutus74 | 22.09.06 v 10:26

Jak zabít toho dinosaura? Neví to někdo?


galerie

Senkousya Senkousya Senkousya

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce