recenze

Necropolis Rising

Necropolis Rising

Už je tomu dávno, kdy došlo k měření sil mezi dobrem a zlem. V tomto boji nakonec temnota podlehla světlejším zítřkům a nejvyšší vládce poražené strany se stáhnul do ústraní. V tom měl zůstat už navěky. Ovšem chtivost jednoho zloděje neměla mezí. Svou krádeží vzácných artefaktů z hrobky pána zla ho probudil k životu a k touze po odplatě.
Tentokrát však nebudete zachraňovat svět od temných sil ani jiných šlechetných skutků se nedočkáte. Ba právě naopak se ocitnete na druhé straně barikády.

Nestává se moc často, abyste se ocitli a působili jako padouch. V tomto RPG si své zlomyslné choutky můžete v klidu realizovat. Jakožto poražený velitel armády zla máte za úkol dostat nazpět své magické knihy a schopnosti vůbec, abyste mohli potrestat tamní království, jež vám nedá pokoje ani po smrti. Ve své černé kápi tedy chodíte po různých místech, kde likvidujete mnoho nepřátel jak lidských, tak ze země vylézajících koster a jinak nemrtvých bytostí. Postupně získáváte nové dovednosti a kouzla, které vám ulehčí život a boj. Stejně tak se vyplatí šetřit peníze například na doplnění zdraví.

Možnost přemísťování, otvírání zámků, nebo vyvolávání pomocníků ze záhrobí. To jsou jen některé volby, které se vám během hraní zpřístupní. Ovšem věcí, díky kterým u této hry zůstanete dlouho, je více. Nevěříte? Tak si tento titul stáhněte a vyzkoušejte sami.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Petulinda

Petulinda | 08.11.17 v 14:49

text příspěvku


galerie

Necropolis Rising Necropolis Rising Necropolis Rising

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce