recenze

Legacy of Flan 4: Flan Rising

Legacy of Flan 4: Flan Rising

Nebuďte rosol! Buďte chrabrý hrdina, sice rosolovitého původu, který za něco stojí a pokusí se porazit negativní síly, drze se rozpínající na místě, na němž nemají co pohledávat. Nebudete v tom sami. Máte spoustu přátel, kteří se boje rozhodně nebojí.
V této zemi si nikdy s ničím nelámali hlavu. Všeho měli dostatek, všichni se měli rádi a nikdo nikoho za jeho zády nepomlouval. Idylka se však rozplyne v okamžiku, kdy v nedalekém okolí dopadne meteorit a tamní mírumilovné obyvatelstvo je najednou ve velkém nebezpečí.

Roztomilý a barevný grafický kabátek může působit dojmem nějaké dětské hry. V okamžiku, kdy se ponoříte do jednotlivých soubojů s nejrůznějšími potvůrkami, změníte názor. Boje jsou zde dominantní akcí. Vaše parta se bude postupně zlepšovat a měnit. Tuto schopnost můžete přijmout či odmítnout. Nechcete přece, aby všichni členové byli na chlup stejní. Čím vyšší úroveň schopností váš svěřenec získá, tím rozmanitější má škálu útoků a jiných užitečných kouzel. Pohybovat se smíte po poměrně rozlehlé ploše a dokud nenajdete mapu, zmatenost není nic neobvyklého. K orientaci vám slouží šipka zjevující se klávesou shift. Potkáte také mnoho dalších postav, s nimiž se vyplatí pohovořit a vyslyšet jejich požadavky. To je však jen jeden druh úkolů, se kterými se setkáte.

Trnitá cesta je dostatečně dlouhá, a tak hra po jisté době získá nádech stereotypu. Zvláště, pokud bezcílně bloudíte. Nic však nemůže změnit fakt, že se jedná o velmi povedený RPG titul.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

Legacy of Flan 4: Flan Rising Legacy of Flan 4: Flan Rising Legacy of Flan 4: Flan Rising Legacy of Flan 4: Flan Rising Legacy of Flan 4: Flan Rising
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 739 her

nejnovější komentáře

Hra mi nejde spustit
Dnes! v 17:20

Klasika
Dnes! v 17:17

můžete mi poradit jak mám vytvořit ve hře Bubbles IQ City Team?
Dnes! v 16:29

Nelíbí
Dnes! v 15:51

Pěkná hra
Dnes! v 15:50

Líbí se mi
Dnes! v 15:48

Sponzoři ligy

inzerce