recenze

Demons Mantra

Demons Mantra

Máte rádi propracovaná RPG, která vás dokáží zabavit na velice dlouhou dobu? Tak to je pro vás následující gameska jako dělaná a neměla by vám uniknout. Vyzdvihnout lze kvalitní zpracovaní, stejně tak jako pěkný interface. Více ale až v naší recenzi...
Docela povedené freeware RPG, s kterým strávíte zajisté delší dobu. Protože hra je dobře zpracovaná nechybí ani funkce save a load. Což u RPG nesmí chybět. Ze začátku jste ve městě, kde můžete nakupovat, léčit se a třeba ptát se lidí. Do prvního dungeonu se například nedostanete dokaď se nezeptáte několikrát lidí, oni vám totiž řeknou co vás čeká za nebezpečí atd.. První dungeon je ukrytý nahoře v pravém rohu ve městě. Doporučuji sebrat všechny truhlice a vrátit se zpět do města, kde nakoupíte různé bojové pomůcky. V levém dolním rohu je lékařka, tak tam choďte, jen když jste raněn. Uzdravení na 20/20 stojí totiž 10 rubínů, a ty se vám odečtou i když nejste zraněný. Poté jste připraven jít zpátky. Jděte v dungeonu stále doleva, až narazíte na místnost. Do ní vlezte a co to nevidíte (hnusném kostlivec). Objeví se speciální bojové okno, kdy můžete atakem normálně bojovat, nebo můžete později vyvolávat různá kouzla, jako firebol atd. Zde musíme použit ty věci které jsme si koupily. Dále postupujte už podle sebe, protože kdybych vám tu řekl vše, tak by to byl návod. Hra se ovládá šipkami a klávesou enter.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

Petulinda

Petulinda | 06.11.17 v 16:18

text příspěvku

Alishka | 22.02.04 v 15:03

Kde sezenu cestinu???

Někdo | 06.08.03 v 17:51

Hned v tom prvním městě se mi rovnou před prodejnou jedtvarů:-) usadila strašně silná potvora, takže si nemůžu nic nakoupit. Není tam nějaký cheat abych se jí moh zbavit? Jo a ohledně instalace, normálně to jde nainstalovat ve Win98 ale tam to zase nefunguje tak se to musí spustitve Win ME.

White Dolphin | 24.03.02 v 14:25

MSI je microsoft instaler, stahni si ho z microsoftu.

| 09.03.02 v 14:28

Hra je zabalena, a když jí rozbalíš, tak by se měla vitvořit složka a vní samorozbalovací instalační balík s jmenem setup. Mě to jede v pohodě, ale nevím co máš za operační system, možná v tom bude chyba.

Looser | 08.03.02 v 15:53

Stahnul jsem tuhle hru. Je tam pouze jeden soubor a to ve formatu *.msi. V zivote jsem takovej format nevydel. Prosim poradte mi co s tim.


galerie