recenze

 Deadly Rooms Of Death, Architects Edition

Deadly Rooms Of Death, Architects Edition

Opravdu pozoruhodná hra, kde se kombinuje puzzle společně s RPG. Jste situováni do velkého bojovníka, který je zavřený v tajupné jeskyni a jeho jediným úkolem je dostat se z ní ven. Že to není vůbec jednoduché, o tom se sami přesvědčíte, však uvidíte.
Začátky jsou v této hře skutečně trochu těžkopádné a obtížné. Obzvláště, pokud hrajete na notebooku a ne na PC. Máte možnost vidět půdorys části jeskyně a samozřejmě svoji postavičku. Neovládejte ji šipkami, ani se nehne. Musíte používat čísla pod NumLock. A pro otáčení užívejte klávesu "W". Projít bludištěm chodeb není vůbec lehké. Obzvláštní problém jsou tady švábi. Ti vám mohou nesmírně uškodit, proto si dávejte pozor, aby se k vám nepřiblížili moc blízko. Můžete je zneškodnit, když se proti nim rozběhnete s mečem, který trčí přímo proti nim. Tím je probodnete a zneškodníte. Švábi jsou však chytří, útočí ve skupinkách, proto by vás neměla překvapit ani sekvence dvou útoků. Skutečně zde oceňuji grafiku a přívětivou hudbu. Zajímavý styl. Rozhodně se nebudete nudit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Bořík | 04.06.08 v 16:12

Dost dobra hra


galerie

 Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition