recenze

 Deadly Rooms Of Death, Architects Edition

Deadly Rooms Of Death, Architects Edition

Opravdu pozoruhodná hra, kde se kombinuje puzzle společně s RPG. Jste situováni do velkého bojovníka, který je zavřený v tajupné jeskyni a jeho jediným úkolem je dostat se z ní ven. Že to není vůbec jednoduché, o tom se sami přesvědčíte, však uvidíte.
Začátky jsou v této hře skutečně trochu těžkopádné a obtížné. Obzvláště, pokud hrajete na notebooku a ne na PC. Máte možnost vidět půdorys části jeskyně a samozřejmě svoji postavičku. Neovládejte ji šipkami, ani se nehne. Musíte používat čísla pod NumLock. A pro otáčení užívejte klávesu "W". Projít bludištěm chodeb není vůbec lehké. Obzvláštní problém jsou tady švábi. Ti vám mohou nesmírně uškodit, proto si dávejte pozor, aby se k vám nepřiblížili moc blízko. Můžete je zneškodnit, když se proti nim rozběhnete s mečem, který trčí přímo proti nim. Tím je probodnete a zneškodníte. Švábi jsou však chytří, útočí ve skupinkách, proto by vás neměla překvapit ani sekvence dvou útoků. Skutečně zde oceňuji grafiku a přívětivou hudbu. Zajímavý styl. Rozhodně se nebudete nudit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

Bořík | 04.06.08 v 16:12

Dost dobra hra


galerie

 Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition  Deadly Rooms Of Death, Architects Edition

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce