recenze

Ardentryst

Ardentryst

Vydejte se do světa plného magie, kouzel a krvelačných potvůrek. Ať už mečem nebo kopím, v cestě by vám neměl stát nikdo. A když ani to nepomůže, dejte průchod svým magickým silám. Nasbírané zkušenosti se vám pak budou hodit na vylepšení vaší postavy.
Na začátku jste zcela obyčejní, ale na konci z vás budete silní a mocní.

Před samotným hraním si budete moci vybrat zbraň postavu, se kterou začnete brázdit lesy, hvozdy a jiná prostředí. A pak už se k vám přiřítí první nepřátelé, respektive vy k nim klidně dojdete a žen úrody zkušeností může začít. Pohybujete se v 2D grafice, ve které se boje odehrávají zběsilým sekáním do soupeře, dokud nepadne. Ukazatel roste a zkušenostní dožínky nastanou, kdy je metr zcela zaplněn. Postupem času se tak stáváte silnějšími jak po stránce silové, tak magické. Jak si tak totiž skáčete a bojujete, vaše schopnosti se doplňují. Mezi klasické atributy patří síla, kouzla, ale i štěstí. To vám umožní získávat lepší a cennější věci z truhel, které po cestě otevíráte.

Pokud se vám hra seká, doporučuji snížit, nebo úplně vypnout některé efekty. Tento krok umí mnohé zachránit. Hra je to relativně propracovaná a příznivci RPGček se mají nač těšit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

Petulinda

Petulinda | 07.11.17 v 15:04

text příspěvku

Reb | 27.10.09 v 19:57

Pěkná, ale krátka záležitost.


galerie

Ardentryst Ardentryst Ardentryst

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce