recenze

Wizard Land

Wizard Land

Bylo jednou jedno království, jehož obyvatelé žili v klidu a harmonii a svou sílu čerpali z nádherného krystalového květu. Přišel však zlý kouzelník, který chtěl mít tuhle moc jen sám pro sebe, a tak kvítek ukradl. Byl zničen, ale květ zůstal zakletý. Proto dobrý kouzelník po světě roznesl kouzelné klíče. Klíče k radosti v království, z něhož se radost tak náhle vytratila.
Najít a posbírat všechny klíče bude váš hlavní úkol. Nejdříve však zadejte své jméno do hry, aby vás mohla správně oslovovat, a také si zvolte, zda chcete hrát bez časového limitu nebo s ním. Záleží jen na vás. Máte-li hotovo, podívejte se na hrací plochu, kde jsou rozesety nejrůznější drahokamy. Je se opravdu na co dívat, protože krystaly září oslnivou září a k tomu jsou vyvedeny v těch nejrozmanitějších odstínech. Vaším úkolem je zničit všechny šedé plošiny, které se pod některými z nich nacházejí. Jak? Najděte si skupinu, která do těchto ploch zasahuje, a klikněte na ni. Skupina obsahuje nejméně tři drahokamy stejné barvy. Jakmile kliknete, drahokamy se rozletí a s nimi i plošiny. Na jejich místo se posunou další atd. Když už na ploše nezbude jediný šedý čtverec, ukáže se vám díra a někde v ploše klíč. Pokud se podíváte pozorněji, uvidíte, že klíč i dírka jsou spojeny čárkovaným polygonem. Cílem je dostat klíč do díry. Musíte ničit skupiny pod ním, aby padal stále níž. Jakmile dojdete k vodorovné části, plochu otočte šipkou v pravé části obrazovky a pokračujte dál. Po určité době uvidíte, jak se kouzelný květ dostává z ošklivé hliněné schránky a jeho listy zase nabírají na barevnosti a kráse.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =


galerie

Wizard Land Wizard Land Wizard Land Wizard Land Wizard Land
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

Nejlepší hráči dne

nejnovější komentáře

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Klasika
26.05.2016 v 17:17:15

můžete mi poradit jak mám vytvořit ve hře Bubbles IQ City Team?
26.05.2016 v 16:29:33

Nelíbí
26.05.2016 v 15:51:51

Sponzoři ligy

inzerce