recenze

Stopple

Stopple

Máme tu vynikající gamesku pro všechny milovníky logického myšlení. Vaším úkolem bude přesunovat kvádr po úzkých cestičkách až do cíle. Vzhledem k solidní náročnosti se jedná o zajímavou výzvu pro všechny…
Autoři ze studia Boiled Sweets se rozhodli předělat flashovku Bloxorz, která je známá i z našeho serveru Flashovky.cz, do podoby samostatné offline hry. Jen málokdo by čekal, kolik se s obyčejným kvádrem dá užít zábavy. V celkem 33 náročných levelech vás čeká vždy stejný a zdánlivě jednoduchý úkol – dostat šedý objekt do vyznačené díry v herním poli. Přesunovat ho můžete pomocí šipek na klávesnici valením a přesunutím na kratší či delší hranu. Manévrování je velmi obtížné, herní pole je totiž malé a často se musíte velmi rozmýšlet, abyste předmět dostali do potřebné pozice. Oživením jsou i různé prvky, kterých se třeba musíte dotknout, aby vás pustili dál, otevřeli vám most apod.

Zábavný herní princip a délka hry nabízí zábavu na několik hodin. To vše ve slušném zpracování. Pozadí se neustále mění, vedle grafických motivů se můžete těšit také z ozvučení. Stopple je tak nadprůměrným titulem, jenž rozzáří očka všem fanouškům logických titulů.

stáhnout hru
Marrak

autor
/ Marrak

Skóre

85 %

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

janice11

janice11 | 27.09.16 v 08:20

Tvrdý nebo měkký, hlavně že mě baví, pane učiteli.

MUDr. Mstibor Háborů | 04.06.09 v 16:50

Prvky pustily, prvky otevřely... (Mužský rod neživotný.)

veronika | 04.06.09 v 13:01

nevite nekdo jaqk na 19 kolo?

slacha | 31.10.08 v 12:37

gdhmugmg


galerie

Stopple Stopple Stopple

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce