recenze

Sleepy Head Santa

Sleepy Head Santa

Životní osudy vánočních skřítků bývají často zkresleny, či vůbec nevysloveny. Avšak takový život po boku Santa Klause není ani zbla jednoduchý, ba naopak. Je plný těžké práce, kde jsou mnohdy potřeba silné paže a dovednost pracovat s kladivem. Dále pak rychlé jednání a úsudek, to je to, oč tu také běží.
Každý rok Santa Klaus dětem ve Spojených státech amerických naděluje o Vánocích dárky. Tomu předchází nejenom dlouhodobé přípravy ve smyslu plánování trasy a trénování sobů, ale i cesta samotná. A právě toto bude váš úkol v této hře.

Ocitáte se v kůži malého skřítka, permoníka nebo něčeho podobného a máte za úkol odklízet z cesty všechny možné překážky, aby váš chlebodárce mohli bezpečně a bez většího čekání projet. Připravte se tedy na odstraňování kamenů a jejich rozbíjení, házení sněhových koulí a přenášení malých mostů za neustálého dohledu prohnaných veverek, které vám rovněž rády zavaří. To vše musíte stihnout v krátkém časovém úseku, neboť tempo hry je poněkud zběsilé a Santa nemá rád čekání. Za vaši rychlost a schopnost sebrat všudypřítomně se povalující hvězdičky získáváte body, jež vám pak otevřou nějaký ten bonus.

Hru trochu kazí, na můj vkus, delší obrazovky při načítání úrovní, ale člověk si alespoň v klidu přečte různé typy a pokyny k hraní. Na poprvé doporučuji hrát se zvukem. Proč? To uslyšíte.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Sleepy Head Santa Sleepy Head Santa

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce