recenze

Real Jigsaw Puzzle

Real Jigsaw Puzzle

Kdo jsou zvyklí skládat puclíky a nechat si je pak třeba zarámovat, možná litují, že při skládání na PC nic takového nejde. Teď máte šanci pověsit si své výtvory do vlastní galerie. A to rozhodně stojí minimálně za úvahu.
Společnost KraiSoft Entertaiment přišla s nápadem jak spojit obyčejnou skládačku s trochou 3D pokoukáníčka. Máte možnost si složit puzzle, buď z nabídky nebo jakýkoli obrázek z vaší kolekce ve formátu jpg, přičemž sami vybíráte různé patvary rozsekání puzzle i jejich velikost (tj. počet dílků). Po úspěšném složení vstoupíte do trojrozměrné obrazové galerie, kde si na vámi zvolený flek zavěsíte své dílko, načež se znovu můžete oddat své skladatelské vášni a tak pokračovat dokud nezaplníte všechny stěny.

Demo místo původních pěti obsahuje jen jednu galerii, ale i tak se jedná o neobvyklou a příjemnou zábavu, kterou doprovází neméně příjemná hudba. Ve hře jde libovolně nastavit snad všechno, nejen co se týče samotných skládaček, ale taky barvu pozadí, barvu skládací plochy a další věci. Kdokoli má trochu estetické sklony nebo touhu po vlastní kolekci uměleckých děl, kterými by se mohl kochat, sáhněte po real Jigsaw puzzle, nebudete zklamáni.

stáhnout hru
Ada

autor
/ Ada

Skóre

80 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Real Jigsaw Puzzle Real Jigsaw Puzzle Real Jigsaw Puzzle

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce