recenze

Psykoban

Psykoban

Sokoban ve své další podobě, která zaujme především velmi pěkným zpracováním a pohodovou hratelností. Dostatek levelů je pak samozřejmostí. Tak i to je Psykoban, kde hlavní roli zastává sympatický, do žluta obarvený, automobil.
Věřím, že většina z vás ví, co to ten Sokoban vlastně je a zná zhruba princip. Prověřit jste vše mohli totiž již mnohokrát, náš archív je na tyto hry celkem bohatý. Dnešní Psykoban je totiž založen na přesně stejném principu. Vaším úkolem je v několika levelech naskládat krabice tak, aby se každá z nich dostala na připravenou plochu. Úspěch poznáte tak, že se před vám objeví další level, neúspěch většinou tak, že budete intuitivně hledat v menu položku „restart level“. Na druhou stranu bych rád řekl, že obtížnost není nějak závratná a tak nepochybuji o tom, že se většina z vás dočká zdárného konce. Hratelnost a dobrá zábava je samozřejmostí, stejně jako pozdější stereotypnost.

stáhnout hru
artman

autor
/ artman

Skóre

79 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =


galerie

Psykoban Psykoban Psykoban
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 734 her

nejnovější komentáře

Nebaví
Dnes! v 16:45

Hezká hra
Dnes! v 16:44

Potřeboval bych lepší odhad
Dnes! v 16:40

Docela dobré
Dnes! v 16:37

Nic moc
Dnes! v 16:36

Průměrná hra
Dnes! v 14:22

Sponzoři ligy

inzerce