recenze

Pragmatica

Pragmatica

Budoucnost zde patří levné robotické pracovní síle, ale přesto je někdo potřeba, kdo by je programoval a řídil. Jestli slídíte po logické hře s vysokou obtížností a vlastním světem, pak jste našli Pragmaticu.
Ze začátku jsem bloudil, prostě jsem netušil, co dělat. Nejdřív jsem si pustil krátký filmeček, který popisuje svět, ve kterém se Pragmatica odehrává. Až po stylu pokus omyl, mi došlo, že v každém z mnoha levelů musíte dostat roboty až do cíle, občas něco posunout a hlavně je nenechat vyhodit do povětří. Jedinou možností, jak je ovládat, je udávat jim rozkazy, resp. je programovat. S jedním to ještě jde, prostě mu řeknete, že když narazí na zeď, udělá obrat doprava, před nebezpečím udělá otočku, nebo něco posune. Ovšem ta nejšílenější obtížnost je při programování dvou a více robotů, jelikož si musí pomáhat. Vlastní editor dává prostor komunitě, a proto odkazujeme na stránky tvůrců, kde si dílo můžete stáhnout, jelikož je hra stále updatována.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

Pragmatica Pragmatica Pragmatica Pragmatica Pragmatica
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 737 her

nejnovější komentáře

Neumím hrát
Dnes! v 11:40

Snail Bob mě baví
Dnes! v 11:39

Daleko jsem se nedostal
Dnes! v 11:37

Pěkná hra
Dnes! v 11:34

Poněkud jednotvárné
Dnes! v 11:32

Nebaví
24.05.2016 v 16:45:59

Sponzoři ligy

inzerce