recenze

Poker Duell

Poker Duell

S pokerem je spjata hra, jak jinak než o peníze. Než však zajdete do hospody někoho ožebračit, raději si to nejprve vyzkoušejte nanečisto s virtuálním hráčem ve virtuálním baru…
Už samotný název napovídá, že nepůjde o nic jiného, než o poker. Poker od německého tvůrce Abramania opravdu stojí za to. Jistou nevýhodou však je, že hra je kompletně v němčině. A tak se vám pokusím přiblížit alespoň některé německé výrazy, s kterými se bezpochyby ve hře setkáte. V úvodním menu jsou pouhé dvě položky, kterým porozumí snad každý a to Start a Ende.

Po kliknutí na Start už na vás čeká nabuzený protihráč, barman a vaše karty. V levém horním rohu se zobrazuje vaše skóre, v pravém rohu skóre soupeře (každý začíná s 1000 body) a uprostřed je bank (do banku se vždy dává 50 bodů, 100 bodů celkem). Pravidla karetní hry poker zná snad každý, takže jen zkráceně. Vyberete karty, které se vám nehodí a kliknete na Tauschen, což znamená vyměnit. Pokud vám karty vyhovují, žádnou neoznačujte a klikněte na Tauschen rovnou. Jakmile obdržíte karty nové, objeví se nabídka kolik chcete vsadit (50, 100, 150, 200, 250). Dále jsou zde možnosti Mitgehen (nevsadíte nic a hrajete 100 bodů, které jsou v banku před každou hrou) či Passen (pase a přijdete o 50 bodů, které dáváte do banku).

Pak už jen vsázíte a vsázíte, vyhráváte a prohráváte dokud nepřivedete soupeře na bankrot nebo dokud nepřivede na bankrot on vás. A až budete dostatečně dobří, můžete si to jít vyzkoušet do opravdového baru s opravdovými lidmi o opravdové peníze.

stáhnout hru
kacmar

autor
/ kacmar

Skóre

65 %

další recenze tohoto autora


  diskuze

  odeslat

  Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

  Stanislav Bláha | 17.09.08 v 11:58

  Po stažení a uložení hry nelze otevřít. Objeví se sdělení soubor je poškozen nebo nekompletní.


  galerie

  naše databáze obsahuje: 26 944 her

  Sponzoři ligy

  inzerce