recenze

Pirates Coin

Pirates Coin

Také se vám stýská po Pirátech z Karibiku? Rádi byste jim byli blíž? Pokud ano, je Pirates Coin přesně to pravé pro vás. Hned na začátku uslyšíte známou melodii a vzápětí už přemýšlíte nad tím, jakže dostat minci přes složitou skladbu kostí a vyhrát.
Pirates Coin je vcelku jednoduché pochopit. Vaším hlavním úkolem je dostat svou minci až dolů. Není to vůbec jednoduché, neboť mince musí projít skladbou kostí a ty v průběhu hry mění svoji polohu. Můžete si vybrat ze tří druhů hry. Buďto hodláte hrát online, nebo byste si rádi vyzkoušeli své dovednosti proti svému příteli či známému a pro experty je tady hra proti počítači, který je mimořádně šikovný a vážně to umí :)).

Jakmile dosáhnete určitého počtu bodů, postupujete do dalšího levelu a hrajete takzvanou odvetu. Princip je však úplně stejný jako na začátku. Celou hru ovládáte myškou, klávesnici vůbec nepotřebujete :). Tak šťastnou ruku :).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

790511 | 30.01.08 v 22:06

Lenko Skanderová, když si někdo chce říkat redaktor, měl by se umět obejít bez smajlíků v textu, nebo je alespoň omezit na únosnou míru. Dělat je skoro za každou větou, která navíc ani nemá být vtipná, je vážně zbytečné.


galerie

Pirates Coin Pirates Coin Pirates Coin