recenze

Memory Game 2 Gold

Memory Game 2 Gold

Pexeso ve své další podobě. Kromě propracované grafiky, jistě oceníte celkem širokou kolekci obrázkových sad, či velmi nízkou velikost souboru. Jestli si chcete zkrátit dlouhou chvíli, tahle gameska by ve vaši sbírce neměla rozhodně chybět.
Další z variací na téma pexeso. Obracíte kulaté hrací lístky. Na víběr máte ze 12ti různých sad obrázků. Od čísel, přez barvy až po hrací karty. Po registraci byste měli získat další. Hraje se na žlutém herním stole. Hru můžete hrát i ve dvou hráčích. Kdo pozbírá nejvíce dvojic vyhrál. Grafika je příjemná, nejsou zde žádná složitá menu nasavování. Pouze tlačítka pro novou hru, počet hráčů, výběr sady pexesa, hiscore tabulka, vypnout zapnout zvuky, nápověda a ukončení hry. Ozvučení si moc neužijete, pouze při obracení karet a stisknutí tlačítek se přehraje krátké kliknutí. Co se týče zvuků, víc toho po pexesu snad žádet nebudete. Je to perfektní hra pro ukrácení dlouhé chvíle, př nepochopitelné velikosti instalačního souboru, který má pouze 23 KB!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 748 her

nejnovější komentáře

Hezké video
Dnes! v 16:20

Zajímavá hra
Dnes! v 16:19

Mohla by být dobrá
Dnes! v 16:17

Moc mi nejde
Dnes! v 14:24

Hra klasika
Dnes! v 14:23

Nejde mi spustit
Dnes! v 14:22

Sponzoři ligy

inzerce