recenze

Magnetic Adventure

Magnetic Adventure

Už jako malí jste se rýpali ve všem možném, ozubená kolečka byla vaše nejmilejší hračka a když jste vzali do rukou magnetky, šíleli jste štěstím? Tady si vyzkoušíte sestrojení jednoduchých strojů pouze pomocí magnetu. Přijďte na všechny mechanismy, které pro vás autoři nachystali.
Nejprve se podepište, abyste si tak vytvořili svůj profil. Následuje jednoduchý tutoriál, který vám vysvětlí, co se po vás bude chtít. Jednoduché stroje jsou v každém levelu rozbité nebo lépe řečeno rozložené. Dejte je dohromady. Součástky leží někde vedle. Zpočátku vám hra bude ukazovat obrysem, kam asi patří, později si už budete muset poradit sami. Pozor na to, že autoři míní magnet jenom jako dekoraci, nikoliv jako předmět, který skutečně magnetizuje jenom kovy. Pomocí magnetu pohnete i s dřevěnými nebo umělohmotnými předměty. Pomáhat vám budou i nejrůznější páčky a tlačítka. Například budete muset nejprve vypnout přívod elektřiny a teprve poté vyměnit žárovku. Mnohdy se hráč dočká skutečně bizarních přístrojů a zlepšováků. Stroj není nikdy hotov, dokud se neozvou famfáry a neobjeví ohňostroj. Hříčka má velmi pěknou grafiku i ozvučení. Potíž je v ovládání. Magnet se pohybuje nesmírně těžkopádně, což může hráče později rozčilovat.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Magnetic Adventure Magnetic Adventure Magnetic Adventure Magnetic Adventure Magnetic Adventure
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 752 her

Sponzoři ligy

inzerce