recenze

Julpuz

Julpuz

Dnes si užijí především naši nejmenší, protože tu máme hru, kde budete mít na první pohled velice jednoduchý úkol. Z několika rozhozených kostek bude zapotřebí postupně složit výsledný obrázek a čím více se do gamesky zapojíte, tím více vám bude jasné, že splnění nebude úplně snadné.
Podle okolních screenů vás gameska pravděpodobně neosloví a popravdě se není čemu divit. Naštěstí vizuální podoba je až to poslední, co by vás mohlo u této gamesky zajímat. Jedná se o logickou hru a hlavním prvkem, který je pro vás důležitý, je zejména motivace. Úkol jsem již nastínil v perexu a opravdu, ponoříte-li se do hraní, budete se muset vyzbrojit jistou dávkou trpělivosti. Gameska totiž disponuje trochu větší dávkou obtížnosti a než se vám podaří daný obrázek úspěšně složit, nějakou tu chvíli to potrvá. Nutno ale podotknout, že je to možná i ku prospěchu, protože si naprosto bez problému můžete pocvičit vaši kreativnost. Protože je hra navíc naprosto nezávadná, můžu ji doporučit i dětem, které si chtějí jednoduše hrát.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Estate | 04.01.07 v 09:51

Nebylo by na závadu, kdyby se tu objevovalo více her pro děti a kdyby k tomu bylo připsáno i pro jakou věouvou kategorii dítěte se hra hodí.


galerie

Julpuz Julpuz Julpuz

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce