recenze

Jane Croft: The Baker Street

Jane Croft: The Baker Street

Jane Croftová je hlavní hrdinka téhle super detektivky, kde budete skládat kousíček ke kousíčku, abyste odhalili vraha. Zvládnete obelstít hlavolamy, které si na vás autoři připravili? Pročtěte si dialogy, hledejte věci ze seznamu, smlouvejte s podvratnými živly o informace.
Celá hra je postavena víceméně na hledání věcí ze seznamu, který vám autoři připravili. Názvy jsou samozřejmě anglicky, ale pokud máte aspoň trochu základy, nebude vám dělat potíže odhalit všechny předměty, které se po vás chtějí. Ústřední dějová linie se bude týkat zavražděného muže, který byl objeven v opuštěném koutě ulice. Máte jediného svědka – bezdomovce. Svým putováním navštívíte putyky, kde potkáte lidi, kteří vám své informace sice vydají, ale bude to něco za něco. A tak budete například muset obelstít hráče s kamínkem a třemi kalíšky. Zvládnete vysledovat, kde kamínek zůstal? Levely na sebe pěkně navazují, navíc jsou opatřeny nápovědou. Pozor však na to, že pokud ji využijete, budete si muset počkat nějakou chvíli, než bude znova k dispozici. Bezhlavé klikání vám také nepomůže, spíše naopak. Jakmile hra pozná, že zkrátka jenom tak klikáte, aniž byste měli jediný zásah, na chvíli vás přibrzdí. Hříčka obsahuje bohatou dějovou linii, výbornou grafiku, je ozvučená a atmosféra rozhodně stojí za nadechnutí.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 09.09.16 v 11:56

tak to bych zkusila si zahrát procvičím si angličtinu

Arwiel

Arwiel | 30.05.15 v 22:31

dobrá věc na slovíčka


galerie

Jane Croft: The Baker Street Jane Croft: The Baker Street Jane Croft: The Baker Street Jane Croft: The Baker Street Jane Croft: The Baker Street