recenze

It Worx! 2k1

It Worx! 2k1

Jako v každé pořádné logické hře budeme i tady posunovat a posunovat, až všechno někam odsuneme a postoupíme dál. I když to možná nevypadá nějak zábavně, jistou chvíli vás hra u monitoru udrží, nevěříte?
Princip hry ItWorkx! je velice jednoduchý, o to horší je však jeho realizace. Snažíte se sunout různé obrázky tak, aby se dva (nebo i více) stejné dostaly k sobě, čímž zmizí. Cílem je pochopitelně naprostá likvidace všech objektů, které se na hrací ploše nachází (kromě mříží). Potud docela sranda.

Jenže, na úklid máte velice drsně omezený počet pohybů, takže každý posun je třeba pečlivě zvažovat. Když se náhodou minete, nevadí, poslední pohyb se dá vrátit. Pokud zjistíte, že těch minutí bylo asi víc, klidně restartujte level, občas je to skutečně vysvobození. Ačkoli v některých úrovních vám ještě pár tahů může klidně zůstat, někdy je to tak na těsno, že nemáte jinou možnost, než sunout přesně tak, jak to viděl autor a tím pádem vymyslet ten nejkratší způsob. Ještě že k tomu neubíhá i časový limit, to by pak byly nervy opravdu totálně v kýblu. Sotva lze spekulovat nad tím, jestli jsou všechny úrovně řazeny podle reálné obtížnosti, když třeba nad 5. Strávíte moře času a s tou další si poradíte hned na první pokus. I tak ale hra nabízí obstojné množství zábavy, takže vám mozek rozhodně nezdegeneruje...

Na logickou hru je grafika obstojná, jak je to se zvuky nevím, protože se mně krom šumění neozvalo nic. Asi se to neshodlo se zvukovkou...

stáhnout hru
Damon

autor
/ Damon

Skóre

50 %

další recenze tohoto autora


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Lukas | 24.10.05 v 15:17

má to 70 levelů a udělal jsem asi bez 1 nebo max. 2 už nevím všechny...nic na tom není :)

Lena | 25.10.04 v 05:57

Fakt dobrá hra. Jsem ve 45. a fakt s ní nemůžu hnout. Ale jinak super.

Lukas | 16.11.03 v 18:59

Ta hra je perfektní! NEVAHAT A STAHOVAT! Jedna z nejlepších co jsem tady vůbec našel a to jich nemám zrovna stažených málo! Jsem ve 43.levelu! Ten nemůžu udělat! Přitom vypadá tak lehce!


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce