recenze

Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle

Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle

Dva přátelé se vydávají na zapeklitou cestu, jejíž kořeny sahají až do staré dobré Anglie. Na jejich cestě jim bude pomáhat kouzelník Merlin. Pomozte jim vyřešit záhadu, která v sobě skrývá nejedno překvapení. Vydejte se na cestu. Kdo ví, co vás čeká na jejím konci.
Hra je postavená především na pátrání. A tak hráč bude nejčastěji hledat předměty v místnostech či v krajinách. Seznam je umístěn v dolní části obrazovky. Je důležité, abyste našli všechny věci. Jakmile kliknete, věc se automaticky ztratí. Pozor! Nesmyslné klikání je penalizováno. A stejně se hráči nevyplatí, pokud nezná dané slovíčko, neboť levely jsou tak přecpány předměty a terén je tak nepřehledný, že je jenom velmi malá pravděpodobnost trefit se do té správné věcičky. Lepší situace nastává, když hledáte například jeden symbol, jenž je v kopiích rozesetý po obrazovce, nebo hledáte-li předměty podle siluetního seznamu. Levely jsou prokládány poměrně dlouhými dialogy mezi dvěma přáteli. Ty vám pomohou pochopit, oč se ve hře vlastně jedná a kam se bude dále ubírat. Velkou lahůdkou jsou kola, kde máte dvě nezávislá prostředí. V nich musíte nalézt věci podle seznamu, ovšem pozor – jakmile daný level restartujte, tak i kdybyste měli v jednom prostředí posbírány všechny věci, restartuje se také, takže budete začínat opravdu od nuly. Nápověd je ve hře velmi málo. Většinou to vychází na dvě na level, což je pro mnohé hráče fatální.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

IceSoft

IceSoft | 05.10.16 v 23:44

Výborná hra.

hajzlos

hajzlos | 30.07.15 v 19:36

pěkná grafika


galerie

Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle Hide and Secret 2: Cliffhanger Castle

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce