recenze

Guru Logi Champ

Guru Logi Champ

Pokud patříte mezi náruživé hráče logických her, tento titul vám na dlouhou dobu hlavu nezamotá. Nikdy však neuškodí poškádlit vaše mozkové závity nějakými impulsy, které pocházejí z logického myšlení a ne z působení deformačních reklam na prací prášek.
I přes menší počet úrovní, tu o zábavu nebude nouze. V tomto případě není ani menší jazyková bariéra nepřekonatelná.

Je libo doplňovačku? V každém kole, které si zvolíte, máte za úkol pomocí kostek doplnit prázdná místa určitého obrázku. Ať už na hrací ploše musíte vyplnit jedno, dvě nebo dvacet políček, disponuje váš kanón, ovládaný dvěma kuřátky, přesným počtem „střeliva“. Pokud se třeba netrefíte, smíte tento omyl vzít zpět a zkusit to znova. K vyplnění vnitřních prostor je vhodné používat dalších čtverečků k vytváření různých bariér a mostků, neboť vystřelený objekt se jinak zastaví na nejbližší zábraně, mnohdy až na druhé straně plochy, kam jistě nemáte nic umisťovat. Při hraní vám sice běží čas, ale slouží jen pro dobrý pocit z vytvoření nového rekordu kola.

Menší zmatek může nastat v hlavním menu, kde se nepochopitelně mísí japonština s angličtinou. Metodou pokus a omyl se dá bez větších komplikací hru třeba opustit a vypnout.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =


galerie

Guru Logi Champ Guru Logi Champ Guru Logi Champ