recenze

GoGo Diger

GoGo Diger

O tom, že práce horníka není žádný med není třeba se nijak dohadovat, natož pak když se pohybuje ve značně explozivním prostředí. Ovšem odměna je více než lákavá, kdo by trošičku neriskoval pro spousty blyštivých kamínků.
Hra GoGo Diger je pečlivě namíchaným koktejlem, který v sobě obsahuje prvky populárních hříček jako je Dig Dug a Mine Sweeper. Váš úkol je tedy jasný, se svým horníkem musíte posbírat všechny diamanty a pokud možno přežít. Zpočátku žádný problém, jenže pak najednou všechny miny a diamanty zmizí a vy budete muset buďto zapojit mozek, čemuž se později stejně nevyhnete, a nebo si zapamatovat přesné rozmístění min a diamantů. Aby to nebylo tak snadné, v zemi kde hledáte diamanty se tu a tam vyskytují překážky, které musíte prostě obejít, a že je to někdy procházka po pěkně nebezpečném písečku snad nemusím zdůrazňovat. Naštěstí však máte pomoc v podobě bonusů, které vám poodhalí nejbližší okolí, počet jejich použití je však omezený a tak je lepší si je nechat na opravdu svízelné situace. Hra obsahuje poměrně hodně levelů, které vám vydrží na opravdu velmi dlouho, což je skvělé. Graficky patří hra k průměru, na druhou stranu si ji tak ale může zahrát mnohem více lidí. Nečekejte tedy žádné super 3D efekty a podobné vychytávky, tady jde především o hratelnost, která je po celou dobu na velmi dobré úrovni.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

Daniel | 20.11.08 v 10:57

Občas v nějakém levlu se ze záhadných okolností nezobrazí čísla kolem min a to je pak konečná. Jediné mínus. Teda ještě jedno nelze uložit hru a jet na velké rekordy.


galerie

GoGo Diger GoGo Diger GoGo Diger GoGo Diger GoGo Diger

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce