recenze

Ghoulies and Crawlies

Ghoulies and Crawlies

Jednoduchá hra pro období dušiček pro malé i velké, tedy pokud se nebojíte kreslených dýní, duchů a pavouků. Hledejte stejné trojice obrázků, získávejte hromady bodů a nenechte se znervóznit časovým limitem na každý tah.
Hry s touto tematikou nejsou na konci října žádnou výjimkou, tak se pojďme podívat na jednu z nich.

Hra je svou jednoduchostí a přímočarostí určena i dětskému hráči. Jen málo věcí je jednodušších, než nalézat na hrací ploše stejné obrázky, které jsou seřazeny povětšinou do trojic. Tyto útvary mohou být umístěny horizontálně, vertikálně, ale i směrem šikmým. Někdy se při bedlivém pozorování sice trochu zaseknete, ale nemusíte začít panikařit. Časový limit je až neuvěřitelně štědrý a v prvních úrovních nikam příliš nespěchá. V dalších kolech, do kterých postoupíte zničením příslušného množství prvků, se hra zrychluje, nicméně žádný kvapík to také není. Zvlášť, že když vám odstranění trojice přidá velmi bohatou část časové osy nazpět.

Z těchto důvodů shledávám hru vhodnou spíše pro děti. Pokud patříte mezi zapálené „pařany“ tohoto typu her, možná vám dnešní kousek svou obtížností spíše pobaví a rozesměje než vystraší.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

jurcatko

jurcatko | 07.03.15 v 11:29

taková spíš dětská


galerie

Ghoulies and Crawlies Ghoulies and Crawlies Ghoulies and Crawlies

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce