recenze

Captain Otto In Trap

Captain Otto In Trap

Kdesi v hlubokém vesmíru se kapitán jedné malé vesmírné loďky dostal do pořádných problémů. Zlý mimozemští vetřelci mu unesli jeho vrchní navigátorku, bez které bude navždy bloudit vesmírem. K tomu, aby ji získal zpátky, se musí střetnout s ufouny v logické hře, jež na něj byla nachystána.
A nebude se hrát jen o život spanilé navigátorky, ale i o kusy oblečení.

Kapitán Otto je opravdu v bezvýchodné situaci, a tak přistoupil i na tuto hru. Na hracím poli, jež je vyplněno mnoha útvary různých barev, máte za úkol vytvořit alespoň trojici o stejném zbarvení. Toho docílíte vyměňováním pozic jednotlivých subjektů jak v horizontálním, tak ve vertikálním směru. Jejich následné zmizení vám dává body. Ovšem tak jednoduché to zas není. V každém kole musíte odstranit tu barevnou skupinu, jejíž jeden člen je označen jakýmsi čtvercovým štítem. Počet těchto štítů se v každém kole různí. Navíc máte na každý level určený časový limit, do něhož se musíte vejít a zničit vše potřebné. Situaci vám naštěstí usnadňuje spousta bonusů. Za každou ukončenou úroveň získáváte nazpět část své výstroje.

Hra obsahuje několik druhů obtížnosti, ale přesto se mi zdá poněkud pomalá. I tak se u ní mnozí zabaví, zejména ti, kteří mají rádi tento princip hraní.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

Captain Otto In Trap Captain Otto In Trap