recenze

Bunny Tale

Bunny Tale

Těšíte se na jaro? Že váháš! Jasně! Ale k jaru neodmyslitelně patří velikonoce a k nim zase zajíčci a hledání barevných vajíček. Je čas trénovat, vážení! 78 levelů sokobanu nenechá nikoho chladným.
Zajícovi se vypravili na první jarní piknik. Roztáhli deku, vybalili mňamku, skopli boty a rozvalili se na trávníku. K pikniku však patří nejen dobrá bašta, ale i správná pikniková zábava. A tady padla kosa na kámen. Každá z ratolestí Zajícových má jiné představy a domluva v nedohlednu. Nakonec došlo i na vajíčkovou – dorty nebyly po ruce – bitku. Nejmladší Zajda jen bezmocně pozoroval, jak se nedělní pohoda rozpadá v rodinné melodrama. Jak moc by chtěl vrátit všecko zpátky! Pokusí se zachránit alespoň přeživší vajíčka. A s tím bude právě potřebovat trochu pomoct.

Potud slova páně Adama George coby autora gamesky vytvořené pro účast ve velikonoční soutěži Caiman Easter podobně jako Easter Journey. Jak jste si asi všimli na screenech, jde o sokobanskou hříčku, která toho nabízí poměrně dost. Za prvé, dvě obtížnosti, děti – 60 snadných levelů a dorost – 78 těžkých.

Grafiku má na svědomí Jacques Duthen, a ta je vskutku unikátní. Neútočí na nás malování v celém barevném spektru, které loví dětská očka – a dušičky – už od dob pana Disneyho, je velmi prostá a jaksi vkusná. Komiksové kontury a několik pečlivě zvolených barevných tónů znovu dokazuje, že v jednoduchosti je krása (a v jednotě je síla, já vím). Zvuky jsou hezky zvolené, jen ten soundtrack v podání R.E.M a jejich Night Swimming mi připadá trošku mimo mísu, leč muzika je to bezesporu příjemná. Jenže, brousíte-li si zuby na prokousání se všemi levely jeden song dokola vám poleze na nervy ať je sebelepší. Jinak nelze než chválit.

U sokobanu nepochybně oceníte, že lze hru kdykoli uložit a nechybí fce undo. Pohodová gameska pro každého. Přeji příjemné odreagování při sbírání vajíček do ošatky. Jako u babičky.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =


galerie

Bunny Tale Bunny Tale Bunny Tale Bunny Tale

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce