recenze

Bombzuka

Bombzuka

A máme tady další příspěvek do bohatě obsazené, lehce nostalgické soutěže Retro Remakes 2006 - a nutno podotknout, že dnešní remake logického Bombuzalu patří k tomu nejlepšímu, co spatřilo světlo RR 2006. Všichni chytrolíni a chytrolínky pojďte dále.
Kdo pamatuje Bombzuku, určitě si vzpomene, jak skvělou dynamičností a tlakem na kebuli hra oplývala. Že nevíte, čím hra oplývá? Že ji nepamatujete?? Aha. :-) Tak začněme raději úplně od píky. Ocitáte se v roli roztomilého okatého tvorečka, zřejmě pyrotechnika z povolání, který je uvržen do místnosti plné malých čtverečkových plošinek, čas od času posetých bombami - a vaším úkolem není nic menšího, než tyto bomby z bezpečného pozvdálí odpálit. Vaším nepřítelem není ani nezdařená exploze ani klasické akční dilema, zda přestřihnout modrý nebo červený drátek. Nene, je to čas, který neúprostě, opravdu velmi neúprosně odtikává váš konec. Hra jako taková je technicky poměrně na výši, hratelnost a interface je řešen inteligentně a celé to funguje pěkně tak jak má, bez bugů, takže se vaše už tak dost obtížná role neztíží.

Suma sumárum jde o poměrně akční, audiovizuálně dobře zpracovanou makačku pro naše líné makovice... A v neposlední řadě i pro nervovou soustavu, podobně jako to předvedl třeba uhopsaný Jumper. Hodně štěstí, pánové a dámy...

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =


galerie

Bombzuka Bombzuka Bombzuka

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce